вечер не мога да спя спокойно!

  • 2 047
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 745
Здравейте!прави ми впечатление,че през нощта не мога да спя както преди.все се будя по няколко пъти,ослушвам се как е бебо и пак заспивам.дали това ще се промени,когато той порасне или аз удъртявам и имам проблеми със съня? Laughingиначе той е много спокойно бебче!

# 1
  • Мнения: 1 896
На каква възраст е бебето ти?

# 2
  • Мнения: 5 940
Според мен почти всички майки са така, особено, когато бебето е малко. Имаме натрупани много страхове и толкова много любов. Като се съчетаят двете става опасно за нас самите. Не остаряваш, просто разбираш цената на майчинството.

# 3
  • Мнения: 745
4 месеца и половина.

# 4
  • Мнения: 1 896
Малко е още,затова е така.
Може би изпитваш вътрешно неспокойство и имаш нужда да се събудиш,за да се увериш,че всичко с него е наред.
П.П. Ако бебето ти не ви буди нощем да знаеш,че ти завиждам 'най-неблагородно'. Wink

# 5
  • Мнения: X
Нормално е, ще се промени, даже ще дойде момент да се правиш, че не си го чула, само и само да те остави да спиш  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 745
благодаря за отговорите.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 011
Ако бебето си спи по цяла нощ, завито е и стаята е сравнително топличка, трябва да се отпуснеш и да си почиваш и ти.
Аз съм в другата крайност-не го чувам, спя като пън. Мъжа ми става да го завива или да дава бибата при нужда. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 176
Ами, моето е на 10 месеца, но още съм така, не смятам, че скоро ще ми мине. Такава съм си, все детето ми е в ума ooooh!

# 9
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Моето е на 1г. и 1м.  и също се буди рядко нощем. Но откакто се е родил не съм спала спокойно, всичко се промени.

# 10
  • Мнения: 942
Нормално е, ще се промени, даже ще дойде момент да се правиш, че не си го чула, само и само да те остави да спиш  Mr. Green
Peace  Embarassed Rolling Eyes Embarassed ама си е така де Simple Smile

# 11
  • софия
  • Мнения: 636
моето е на 1г и 1м. и не мога да спя спокойно. От 6тия месец на бременността ме вече нямам спокоен сън. Тя дъщеря ми спи в отделна стая, но ного се буди и иска да я гушкам за по 10мин и после пак си заспива. Но като цяло е мн. уморително.

# 12
  • Мнения: 2 131
Според мен почти всички майки са така, особено, когато бебето е малко. Имаме натрупани много страхове и толкова много любов. Като се съчетаят двете става опасно за нас самите. Не остаряваш, просто разбираш цената на майчинството.
Да, така е. Аз почти не спях първия месец. От една страна Алекс ядеше през три часа, а от друга - постоянно го наблюдавах, нощната лампа стоеше светната, ставах да го завия или пък да преместя завивката, защото му покрива устата и какво ли още не.... Даже в началото мъжът ми мърмореше, защото ставах по десетки пъти на нощ  hahaha

# 13
  • София
  • Мнения: 10 234
Когато родих сто души се изредиха да ми кажат, че спането вече свърши. Mr. Green Прави се оказаха.
Особено в началото изпадах направо в моменти на умопомрачение - ходех да слушам дали диша малката, да й пипам носа, ставах непрекъснато.

# 14
  • Мнения: 636
Нормално е, ще се промени, даже ще дойде момент да се правиш, че не си го чула, само и само да те остави да спиш  Mr. Green

За съжаление е точно така Blush

Общи условия

Активация на акаунт