душ-гел и лосион за тяло БЕЗ сладникава миризма

  • 2 839
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Имам нужда от нов душ-гел и лосион за тяло,но напоследък всичко,което намирам на пазара е с мирис на нещо,което се яде, я малинка,я шоколад,кокос итн.. Омръзнаха ми тези миризми и носът ми копнее за някакъв нов,свеж аромат,който след това да не ми оставя усеща за сладкарница в банята.
Можете ли да ми препоръчате нещо такова? Hug

# 1
  • Мнения: 4 496
Камей/незнам как е на латиница/ миришат добре, няма ванилия, кокос, шоколад... Палмолив също.Flutter

# 2
  • Варна
  • Мнения: 815
На Буржоа един зелен със стягащ ефект - много свеж аромат и кожата става много нежна  Peace

# 3
  • Мнения: X
на мен много ми хареса аромата на лосиона "Nature" на Yves Rocher,ама не знам дали има и душ гел от тази серия, за един зелен на Буржоа се сещам,светлозелен беше и май със синя капачка,но не знам защо ми се стори,че му има нещо,или е с изтекъл срок,защото миризмата беше малко странна newsm78

# 4
  • Варна
  • Мнения: 815
на мен много ми хареса аромата на лосиона "Nature" на Yves Rocher,ама не знам дали има и душ гел от тази серия, за един зелен на Буржоа се сещам,светлозелен беше и май със синя капачка,но не знам защо ми се стори,че му има нещо,или е с изтекъл срок,защото миризмата беше малко странна newsm78
Е, наистина може да е бил с изтекъл срок, но този за който говоря беше с много свежа и приятна миризма.Не е много светло шишето, капачката е тъмносиня. Сещам се само, че е със стягащ ефект. Изхабила съм поне 5 опаковки от него.

# 5
  • Мнения: 9 865
Nivea имат "нова" серия душ-гел аз си купих кайсиев, но има един (син или зелен) който мирише много свежо, на нещо, което не се яде. Въобще всички душ-гелове, които са в синьо-зелената гама са от тоя тип, така че...

# 6
  • Мнения: X
благодаря ви,за предложенията,момичета,ще се поразгледам за коментираните продукти Peace

# 7
  • Мнения: 289
Аз ползвам на Биодерм, доволна съм, нямат натрапчива миризма, миришат на чисто.

# 8
  • Мнения: 3 641
На Бетина Барти. Белият и червеният също не са сладки Peace

# 9
  • Мнения: 880
На Палмолив са свежи повечето.

# 10
  • Мнения: 1 322
Според мен "DOVE" не са с натрапчива миризма.

# 11
Точно пък ДАВ, вонят толкова много на сапун, че няма повече на къде(лично мнение).

# 12
  • Мнения: 1 269
Сега ползвам един на Леокрема и съм във възторг! Не мирише сладникаво! Тази фирма все повече навлиза удома.

# 13
  • Мнения: 43
На Avon-душ-гел и лосион за тяло Get Ready-свежо,не сладникаво или плодово.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 889
Точно пък ДАВ, вонят толкова много на сапун, че няма повече на къде(лично мнение).
  Tака е, и на мен не ми харесват, само този новият с краставицата е свеж.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт