Откриват бутика на D&G в понеделник

  • 963
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 783
Абсолютната шампионка Стефка Костадинова, попзвездата Мария Илиева, топбанкерката Мая Георгиева и шефката на Нова телевизия Силва Зурлева в понеделник ще блеснат с тоалети на световноизвестните дизайнери Доменико Долче и Стефано Габана. Тогава е грандиозната премиера на софийския монобранд бутик, в който вип персоните ще пазаруват модели с марката D&G. По церемониалния килим на площад "Света Неделя" ще дефилират някои от най-прочутите персонажи в бизнеса, политиката, шоуто, модата и медиите. Те ще дегустират типичните за купоните на дуото екзотични хапки от миниоктоподи с къри и кокос, агнешко филе с пюре от праскови, гъши дроб със сладолед и боровинков топинг.
Суперпартито след голямото откриване е в "Ялта", където Мария Илиева и Миро ще пеят за светското общество, а Маргарита Будинова ще изненада с нарочна хореография.
Неслучайно Долче и Габана са дълбоко свързани с изкуството. "Мадона е първата ни икона", споделят дизайнерите. Киното е другият жанр, който фокусира тяхното любопитство.

http://standartnews.com/bg/article.php?d=2007-12-15&article=214796

# 1
  • Мнения: 1 322
А къде ще бъде бутика?

# 2
  • София
  • Мнения: 3 783
В Шератон.

# 3
  • Мнения: 1 313
Още във вторник ще съм там  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 3 783
И аз така. Откога го чакам!

# 5
  • Мнения: 13 512
E, разбира се  не сме дорасли за  Dolce&Gabbana, затова започваме с  D&G....

# 6
  • Мнения: 5 103
Една приятелка ме покани с нея да ходя на откриването и партито, но няма да мога и сега ме е яд Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт