Хубаво влакче(локомотивче)?

  • 1 732
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 44 100
Сина ми има едно локомтивче, като му дръпнеш кончето дрънка и върви и е голяма любов, само, че почти го е счупил, все му падат гумите...и ми се иска да му намеря нещо по-здраво, не търся влак на релси, а само локомотив, евентуално може и с 1-2 вагона...по-бебешко, такова едро да е и да няма джундурии за чупене, ако може и звук да издава...
Из нета гледах симпетични на литъл пипъл, амейзинг анимал(но това малко скъпо тук го продават), на Томи (ей тези влакчета много ми харесаха, но изобщо на живо не съм ги виждала, ако знаете къде има ще е супер), плеймобил - хубави но никакав звучец няма, Little tickesi....някакви от този вид търся, ако се сещате нещо конкретно помагайте, казвйте магазини, модели, цени....

# 1
  • Мнения: 301
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 9/products_id/956ето такова е нашето Peaceмисля че отговаря на изискванията ти-бебешко е,издава "истински' звуци,машиниста и пътниците са горски животни,което е доста интересно на мъниците Peaceрелсите са големи и дебели и се редят като пъзел,още едно забавление Hugа и не е никак скъпо-74лв Wink
Страхотно е Heart Eyes

# 2
# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 472

Ако тези ти допадат, може да ги намериш в "Малечко"





издават звук 1:1 с истинския влак

# 4
  • София
  • Мнения: 44 100
мм хубави са...а може ли да са без релси....и какви цени са....ще ги погледнем задължително...
Благодарности големи

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 472
мм хубави са...а може ли да са без релси....и какви цени са....ще ги погледнем задължително...
Благодарности големи


Този с по - малко релси и без допълнителното куче и дръвче е 73.00 лв., а другия с повечето релси, кучето и дървото е 93.00 лв.

# 6
  • София
  • Мнения: 44 100
ок - мерси, ще го видя и него Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 44 100
А да знаете наистина къде се продава и влакчито томас в София...

# 8
  • Мнения: 112
Здравейте!
Нашето и на Фишер Прайс, поръчано е по Интернет, но може да проверите в Марсел - те са вноситела на марката за България.
ето така изглежда:
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2341&e=detail&pca … als&pid=37219

# 9
  • Мнения: 3 216
Здравейте!
Нашето и на Фишер Прайс, поръчано е по Интернет, но може да проверите в Марсел - те са вноситела на марката за България.
ето така изглежда:
http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2341&e=detail&pca … als&pid=37219

Това е страхотно. КЬде е тоз Марсел-в София ли? Дали в Бонжур няма да го има? Те нали са вносители на Фишьр Прайс. newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 44 100
Има го в Бг, но е 120 лв
има го и в кикиморско царство, може да си го поръчаш, ако не си от София....но предвид надценките, по-добре си го поръчай от някой немски сайт...

# 11
  • Мнения: 3 216
Има го в Бг, но е 120 лв


Малеее ми това е почти 3 пьти по-скьпо ooooh! ooooh! ooooh! Да си играят те с него Crossing Arms

# 12
  • София
  • Мнения: 44 100
Мда, всичко на фишър тук е с такива безумни надценки, евентуално ако го има в Джъмбо да е по-евтино, но аз днес не го видях....

# 13
  • Мнения: 112
Така е, цените на Фишер Прайс тук са неимоверно високи Twisted Evil
Аз го поръчах от preisstutz и струваше към 80 лева!
А аз обожавам техните играчки, но варианта е само отвън или по Интернет Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 44 100
Ок ще помисля, дали да не си го изпрося от щатите, и все пак продължавам да търся Томи....за сега ми е най-подходящ на картинака....никой ли не го е виждал?????

Общи условия

Активация на акаунт