На море в чужбина - 2008 - Всичко по темата!

  • 74 712
  • 638
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 243
Здравейте момичета.
Малко сам ядосана на нашата "ЕВРОПЕЙСКА ДЪРЖАВА".
Знам че сега всички се подготвят за почивки и екскурзии за Коледа и Нова година-няма лошо,но ми е непонятно защо летните оферти излизат в края на пролетта чак.Оказа се мисия невъзможна да си планираш лятото 4-5 месеца по рано,а в останалите Европейски страни хората си планират и плащат -година по рано почивките.Няма нито една тур фирма с оферти за лято 2008 ,а и съм сигурна че и януари и февруари няма да има.Може би каталозите им ще са готови в края на май-5 дни преди първата им оферта  Twisted Evil Twisted Evil #2gunfire #2gunfire
Някой има ли представа как да си резервираме почивка за пролетта в Турция или Тунис и дали поне март месец ще има предложения?

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 19:43 от Тинтири-Минтири

# 1
  • Мнения: 1 243
ЕЕЕЕее   що така никой не пише??? Sad
Поне споделете вие къде мислите да почивате или ви е раничко LaughingАма така като мислим за лятото и ще се стоплим  Joy,че нещо много зимно ми е на мен и не ми действа добре на психиката.

# 2
  • София, България
  • Мнения: 5 594
хехе Tsve_te не си единствената, която е откачала на тази тема, но в България е така  Tired
Даже офертите излизат към края на май!
Миналата година мислех доста по въпрос защо така и единствения разумен отговор е че предлагат пакети от трохите, които са останали след заявките на европейските тур оператори. Така имат по-голяма печалба.

Ти за къде се стягаш?
Знам че си ходила в Анталия и може би не ти се ходи пак, но там е в пъти по-хубаво от Тунис/ мое мнение, да не ме обезкостите сега  Mr. Green/

# 3
  • Мнения: 1 243
Мона лиза Laughingвинаги когато чета твои отговори се заливам от смях JoyМНОГО СИ ГОТИНА.Рзбира се, че никой няма да те обезкости -то си е твое мнение.
А истината е че аз съм страшно запалена -умопобъркана пътешественичка.ОБОЖАВАМ ДА ПЪТУВАМ.Най-вероятно пак ще сме в Анталиа и следващото лято-да сме живи и здрави.Този път обаче поне 10 дни,че сега бяхме само за 6 и не ни стигнаха EmbarassedМисля си за Сиде-наши приятели споделиха ,че е изключително красиво старинно градче.А може и в два курорта за по една седмица във всеки Laughing Съгласна съм, че Турция е по добр адестинация от Тунис.Лелееее  вече се съмнявам че някъде другаде ще ми хареса.Мъжът ми е пътува много и той твърди ,че на турците никой не може  да им се опре в туризма .Е аз се убедих че е така.
Ейййй тур-фирмичкиииии стягайте се и дайте по -бързичко офертите за лято 2008 #2gunfire

# 4
# 5
  • Мнения: 11 747
Шани, сега ще видя какво си дала...

Аз пък си търся оферта за май и няма никъде за това, което търся... Tired Вие искате за лятото.. Laughing Laughing Чакайте сега, изкарайте си Новата година, пък живот и здраве и до лятото ще доживеем! - представям си го, изречено в някоя агенция..

Аз в Тунис не съм била, ама хич не ми се струва лошо!!Може хотелите да не са толкова хубави като в Анталия и прочие, но има много ценни забележителности и приключенски сафарита!
В Анталия е по-скоро хранително-плажен туризъм,докато в Тунис по-скоро се приближава до пътешествието!
Луксозния хотел на брега на морето + олинклузив не е равно на пътешествие!!! Peace
И мен не ме обезкостявайте сега...

# 6
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Шани, сега ще видя какво си дала...

Аз пък си търся оферта за май и няма никъде за това, което търся... Tired Вие искате за лятото.. Laughing Laughing Чакайте сега, изкарайте си Новата година, пък живот и здраве и до лятото ще доживеем! - представям си го, изречено в някоя агенция..

Аз в Тунис не съм била, ама хич не ми се струва лошо!!Може хотелите да не са толкова хубави като в Анталия и прочие, но има много ценни забележителности и приключенски сафарита!
В Анталия е по-скоро хранително-плажен туризъм,докато в Тунис по-скоро се приближава до пътешествието!
Луксозния хотел на брега на морето + олинклузив не е равно на пътешествие!!! Peace
И мен не ме обезкостявайте сега...
Pina права си. Анталия е място да се разплуеш в някакво блаженно безвремие  Mr. Green ееееееееех ама как го казах  Flutter
В Турция повечето забележителности са доста поизмислени или са им наследство от гърците /като Ефес/.
Аз по-скоро като казвах ,че в Анталия е по-добре мислех само за хотелските комплекси  Peace

# 7
  • Мнения: 1 243
Аз нещо не мога да се ориантирам тук.виждам само оферти за Нова година
Pina и на мен ми се иска да пътувам на пролет ,но ми е много X  как ще стане като офертите излизали чак май.Сега си организирам за края на янъари скромна почивка за 4-5 дни в Истанбъл а март-април мисля "да отскочим"някъде по-надалечко.
Мона лиза до колкото разбрах ти си пътувала до Тунис.Какво точно не ти хареса?само хотелите или  има и нещо друго?

# 8
  • Мнения: 1 655
Да си призная и аз си мисля за лятото вече. Смятаме да посетим отново Хърватска, но не организирано от фирма ами както предишния път сами. Но има още време. Вече съм направила резервация за Банско на ски и се топля с представи за Адриатичестокото крайбрежие.

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

нещо ме хвърляш в джаза...

Това не го ли четеш?


OCEANIA CLUB & SPA ***** NEA MOUDANIA, ХАЛКИДИКИ, ГЪРЦИЯ

3 нощувки на база all inclusive за 2 възрастни


512 лева  от 01.12 до 21.12.2007 и от 07.01 до 29.02.2008

570 лева  от 01.11 до 30.11.2007 и от 01.03 до 28.04.2008


# 10
  • Мнения: 1 243
Шани извинявай
Започвам отначало да се цъкля Laughing

# 11
  • Мнения: 1 243
Ей аз май наистина имам нужда от очила Shocked

# 12
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Ей аз май наистина имам нужда от очила Shocked
и аз не го видях първоначално Mr. Green

Колкото до Тунис - хотелите са по-скромнички от Анталия наистина, поне този в който бях.
Но има доста какво да се види. Сахара не е за изпускане! В Тунис пустинята е доста по-различна от тази в Египет

# 13
  • София
  • Мнения: 2 019
Когато през февруари решихме да отидем на карибите, мъжът ми прегледа много предложения на чужди и наши фирми. Накрая си направи индивидуален план с точно определена оферта за почивката на туи, а датите за тръгване и прибиране съобразихме с нашите възможности. В турист холдинг ни я изпълниха, т.е. свързали са се с туи и ни резервираха на същата цена, направиха ни трансферите - до Германия летяхме с една компания, после с друга. Искам да кажа, че не ни устройваше нито един пакет и ни направиха комбинацията, която ни устройва.
Можеш да пробваш същия вариант - избери си почивка от чужд туроператор.

# 14
  • Мнения: 1 243
Eiii Shoshi Здравеййййййй
Радвам се да те видя  bouquet
Аз не съм се отказала от фън шуи-само малко отложих ,че се наложи д аправим уж козметичен ремонт ,а то стана цяло преустройство LaughingЗа това не съм ти звъняла Но като  преключим непременно ще се обадя-дано да не съм те подвела нещо.ако е така извиняваи и ще се реванширам.Айде ще пиша после в другата темичка  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт