Липсата на вода забавяла мозъчното развитие

  • 1 597
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 757
Били  го казали в Часът на мама.  newsm78

# 1
  • Мнения: 5 539
Възможно е Peace Само че в кърмата има достатъчно вода, затова не се безпокоя за моето бебе.

# 2
  • Мнения: 256
Не е вярно и аз сам на мнение че в кърмата си има нужното количество вода,а ако не кърмиш значи  в АМ  има вода така че детенцето ти неможе да остане без вода.Излишно се тревожиш Simple Smile

# 3
  • Мнения: 46 477
Едва ли някой твърди обратното.

НО ако са го намекнали за изключително кърмените или изцяло на АМ е смешно просто - то почти всичко, което приемат е вода, остава и още да даваме  Laughing

# 4
  • Мнения: 373
Ееее, как детето си пишка нормално  без да пие вода? От къде аджаба иде тая вода? newsm78 Моята беба цяло лято и в най големите жеги си караше на кърма, водичка давах ей тъй само да близне  и си пишкаше нормално. Ама как да определя дали не съм й забавила мозйчното развитие? newsm78 Какви признаци да търся? newsm78

# 5
  • Мнения: 629
Ох тези продължават да се изказват...то сигурна наистина е така, но най-вероятно става дума за системен недостиг на вода. Организмът на всеки човек, в т. ч. и на бебетата си има механизми за защита и за индикация на обезводняването. Така, че... А бебетата така или иначе пият вода непрекъснато (дали е кърма или АМ - нали все вода съдържа), след захранването пак поемат течности със супите и разните там каши и т. н. До захранването би трябвало да няма допълнителна нужда от вода, а след това е добре да се предлага, пък детето само ще прецени дали, колко и кога да пие.

# 6
  • Мнения: 2 100
Оф, не приемайте толкова буквално нещата. Определено не са имали предвид освен кърменето да доналиваме децата с вода. На малкия памперсите и без това не могат да му насмогнат на пишкането...какво остава да му дам още вода  ooooh!

# 7
  • Мнения: 622
Не разбирам как може да се стигне до системен недостиг на вода, ако детето е на кърма или АМ. Какво са имали в предвид? newsm78

# 8
  • Мнения: 911
БОЖЕ МИЛИ!!!

Предлагам да отворим тема"Умопомрачителните бисери от Часът на мама"

# 9
  • Мнения: 6 441
Възможно е Peace Само че в кърмата има достатъчно вода, затова не се безпокоя за моето бебе.
Подкрепям. Peace

А май наистина трябва да се направи една тема с бисери от това предаване! Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 545
БОЖЕ МИЛИ!!!

Предлагам да отворим тема"Умопомрачителните бисери от Часът на мама"
Peace

# 11
# 12
# 13
# 14
  • Мнения: 629
И на мен не ми се отваря.

Общи условия

Активация на акаунт