Кървене след лапароскопия

  • 4 923
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здревейте,
Моля за съвет. Преди 10 дни ми направиха лапароскопия и дилатация на цервикалния канал. Все още имам леко кървене. Притеснявам се дали това е нормално. Докторът ми е в отпуск и не ми е удобно да му се обадя. Моля ви ако някой е минал по този път нека ми пише дали това е нормално и кога най-късно би трябвало да спре кървенето.
Много ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 7 716
Нормално е, не се притеснявай.

# 2
  • Мнения: 22
Лали, много ти благодаря! Звучи успокоително. Имаш ли представа колко време продължава кървенето?

# 3
  • Мнения: 7 716
Индивидуално е. Ако продължи повече от двайсетина дни се консултирай с лекар, но не е опасно, не се притеснявай. При първа възможност отиди на преглед, но не е спешно.

# 4
  • Мнения: 22
Благодаря ти за отговорите. Определено имах нужда от тях!  Simple Smile
Дано наистина да е така. Странното е, че се появява най-вече, когато се движа. Ако си лежа вкъщи няма почти нищо, но ако излезна навън дори за 1-2 часа и веднага започва, а от понеделник съм на работа...

# 5
  • Мнения: 7 716
Ами при движение матката се разтриса, контрахира и изхвърля остатъчната кръв. Нищо странно. Но ако се притесняваш - отиди на друг лекар да те прегледа.

# 6
Здравей dandan!
И аз като  Lali мисля че е нормално да кървиш извесно време.
Аз след PSR /иследване за хламидия/ при което вземат материал от шийката кървих леко 4-5 дена.

# 7
  • Мнения: 844
и аз мисля , че е нормално , но въпреки това консултирай се и със специалист в удобен случай! успех!

Общи условия

Активация на акаунт