d-r Dikova

  • 1 173
  • 3
  •   1
Отговори
   HugZdr.iskam pred vsichki vas koito poseshtavate tozi forum da izkaja iskrenata si blagodarnost kam doktor Dikova koqto e pediatar v ortopediqta v Gorna Banq,vodix 2-godishniqt si sin tam i sam mnogo dovolna ot neq za men tq moje da se nare4e istenski pediatar,obrashta vnimanie i na nai-malkite detaili kogato e preglejdala sina mi,vinagi e bila mnogo lubezna s nas. smile3501

Последна редакция: сб, 15 дек 2007, 22:56 от nadejda stoicheva

# 1
  • Мнения: 774
Добре,тогава се редактирам и аз.
Вчера темата беше за мнението ни за др.Дикова,а днес е благодарност,та поста ми стана неуместен!

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 08:53 от Mari^

# 2
Sporet men xora mnogo i slu4ai mnogo,no pri nas tq ne e barkala v postavena diagnoza,pravila e izsledvaniq za da potvardi samneniqta si i vinagi e iskala da q darja v te4enie.

# 3
  • Мнения: 524
Присъединявам се към благодарностите към Доктор Дикова, страхотна е. Детето ми направо я обожава, иска да ходим да я виждаме, пък ние не сме от София. Ако всички педиатри са като нея, децата ни ще са много по-добре. Благодарни сме и за всичко, което е направила за нас и което предстои да направи. Невероятна е, много мил и откровен човек. Пожелаваме и дълги години да помага на децата.    bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт