Най-доброто DVD

  • 728
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 352
Моля да ми помогнете да идбера DVD.Но не за компютър.Искам да бъде добра марка , да записва всякакви формати. А възможно ли е да запише филм от компа. Какво да търся? Като марка и какво да гледам в характеристиките?Имаше нещо RW и такива неща, обяснете ,моля. Нямам си представа.

# 1
  • Мнения: 103
Ако имаш предвид DVD диск - те биват DVD-R, DVD+R,и DVD RW (rewritable). На последния вид хубавото му е, че можеш да триеш информацията и да записваш нова. DVD-R означава, че веднъж качила някакво инфо на диска, след това не можеш да добавяш., т.е. ако филмът ти е в avi формат и се състои от 2 части: записваш едната, но после не можеш да запишеше и втората *въпреки, че има още място на диска). DVD+R - можеш да дозаписваш инфо.
В най-общи черти  - това е. За марки не мога да дам конкретен съвет - ползвала съм от смешно евтини до супер скъпи дискове - и съм уцелвала и от двата вида дефектни - тъй че...
Ако пък имаш предвид DVD плейъри.... тука съм гола вода...по отношение на марките им...
Дано поне малко да съм ти била от помощ Simple Smile

# 2
  • Мнения: 352
Плеър имам в предвид. Със записващо устройство, но не за компютър.И да може да прави запис отвън-т.е. като имам филм на компа да го запиша на диск.Какво става бе ,хора-никой ли не знае???

# 3
  • Мнения: 4 970
Ако ти трябва да записваш филми от компютъра, просто си вземи  ДВД записвачка.Отделно си вземи някакво просот ДВД плеър4е и ще ти излезе дале4 по-евтино Wink

# 4
  • Мнения: 3 423
Майчетата са точната целева група.
Компетентни са, та дрънкат, браво!
Дали са ти наистина стойностни идеи!

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
650 лв Sony в технополис .... записващо ДВД ....
пълна глупост според мен, при условие че си имам компУтур ...

Общи условия

Активация на акаунт