Неподходяща играчка за малко дете

  • 497
  • 1
  •   1
Отговори
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Както се вижда от лентичката по-долу, Алекс стана на 4 години и скоро му правихме РД. На братовчед ми детенцето се поизхвърлило с паричките и му купил ето този робот:

http://i.data.bg/07/12/16/711286.jpg

Играчката в никакъв случай не е лоша, но е крайно неподходяща за малки деца - ние с мъжа ми трудно я изтърпяваме - много е силна, музиката май е от Star Wars - така и не го гледах, та не знам. Но се чува през трите стаи на апартамента, и всеки път когато се опитам да се скрия и да я разгледам, децата я чуват през стаите и се дерат от рев - Алекс пребледнява на платно от страх. Много е гръмка. През деня, на РД, като му я пуснаха, направо изпадна в панически страх и просто се вцепени от ужас, а през нощта пищя в сън.
Хвърлят се едни стрелички, робота ходи, очите светят червено, на торса се въртят едни кръгове, самия робот си извива торса наляво и дясно и ходи страшничко, наистина.

Може би за доста по-голямо дете - да. Но не и за малко.

Родители, играчката е невероятно гръмка, не се намалява отникъде, така че имайте предвид, че може и вие да сте потърпевши  Laughing

Хайде, успешни покупки на всички ви!

# 1
  • Мнения: 1 217
Преди няколко дена ходихме на гости при една мама.
Имат проходилка на Чико-нло.
Калоян като седна в нея и аз му натиснах копчетата,ама той като се уплаши.
Наистина проходилката е чудна,стабилна ама тези светлини и звуци нещо уплашиха детето ми.

Общи условия

Активация на акаунт