С какво почиствате дамаската на дивана

  • 3 159
  • 15
  •   1
Отговори
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Дамаската на дивана ми е много светла и гледам, че там където седим се е замърсила. С какъв препарат да я почистя?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Аз викам хора с Рейнбоу да я перат.

# 2
  • Мнения: 2 037
С помощта на двама души с перяща прахосмукачка и не знам какъв препарат. Но не правят наводнение. Което при някои прахосмукачки явно става.

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Аз викам хора с Рейнбоу да я перат.

Peace

# 4
  • Мнения: 46 438
Каква е цената на прането с Рейнбоу и ако може координати Praynig

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
25 лв в Ст.Загора.
Ако те интересува, може да попитам и колко ще ти вземат за транспорт от сф. до стз Wink

# 6
  • у нас
  • Мнения: 5 696
е, изпреварихте ме за цената, че и аз се чудих колко лева е? Wink

# 7
  • Мнения: 3 622
И моя диван е със светла дамаска и много се е замърлял. Мъчих се сама дя я чистя с Вениш за дамаски, но резултата беше катастрофален. Сега мятам отгоре едни покривала, но не ми харесва много така. Даже си мислех да го претапицирам на ново с по тъмно дамаска. Може би ще пробвам  да викна някой с Рейнбол да го почисти и дано да се изпере добре

# 8
  • Мнения: 204
И аз имам същия проблем, нищо че нашия диван е керемиден, шоколад  и фулмастри си личат върху всичко Mr. Green. Успокоихте ме с тези 25 лв. Благодаря!

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
шоколада може и да се изпере, но фулмастрите едва ли .....

# 10
  • Мнения: 3 641
Аз викам хора с Рейнбоу да я перат.


dodo_dodo може ли д ами препоръчаш коректна фирма за почистване с Рейнбоу? Благодаря предарително!  bouquet

# 11
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
шоколада може и да се изпере, но фулмастрите едва ли .....

Зависи от фулмастрите. Има такива, които се перат за моя радост  Laughing

# 12
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Благодаря за отговорите.  bouquet Мисля си, обече, после как съхне отдолу дунапрена, да не вземе да мухляса? newsm78

# 13
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
След като го напръскат с пяна и го разтъркат хубаво с четки изсмукват мръсната вода.
Дивана съхне за 1 ден. но трябва да е сравнително топло и да е на течение.

# 14
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Мерси, Labrador, това е много важно за топлото и течението. Значи отпада задачата ми да го чистя сега Sad

Общи условия

Активация на акаунт