Тийнейджърите VII

  • 19 918
  • 407
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 1 269
Ох, чак се спънах да бързам да се запиша първа  Wink
Ама какви частни уроци, Ива, аз не съм чувала....при нас имаше супер секретност по отношение на изпита...хм, интересно  newsm78
Някой ме беше подсетил за спортни екипи на Пума и Адидас, или Найк, мили дами, споделете с каква сума в ръка/карта да се подготвя за такъв коледен дар?

# 2
  • Мнения: 448
Благодаря за чудесното оформление на новата тема!  bouquet
По въпроса за татковците-и нашият е ту в едната крайност,ту-в другата,но като цяло е по-добрият(т.е. пуска каката на дискотека Laughing),обаче с него споделят по-малко-все съм посредник,но го виждат и по-рядко де.

# 3
  • Мнения: 967
Ох, чак се спънах да бързам да се запиша първа  Wink
Ама какви частни уроци, Ива, аз не съм чувала....при нас имаше супер секретност по отношение на изпита...хм, интересно  newsm78
Някой ме беше подсетил за спортни екипи на Пума и Адидас, или Найк, мили дами, споделете с каква сума в ръка/карта да се подготвя за такъв коледен дар?

Зависи от екипчето, но мисля, че с 500 лв. би купила готин анцуг. (горе долу)


За следването в чужбина - само ако искат децата, иначе е доста трънлив път. Аз самата съм такова отроче - НЕГ, след това следване в Австрия, работа там.... Много ми беше трудно, едвам се докопах обратно до БГ и не знам - бих посъветвала за тази стъпка с много "уговорки" - особено за издържането на студента в чужбина.

# 4
  • София
  • Мнения: 900
Сийчицеее,
прибра се девойката - жива и здрава!!!
Благодаря ти Боже!!!  Praynig

Силви,
номера с изнасянето вървеше до това лято  Mr. Green
Всеки път ме болеше, сърцето ми се късаше,
ама вече не - ОЩЕ СЕГА, ако иска - ще плащам и наем, и разходи, и всичко ...
Нещо и мина мерака  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Едно време свекърва ми повтаряше всеки път,
че щяла да отиде в дом за стари хора,
един, два ... пет пъти,
на шестия път ми писна
и най-учтиво и обещах съдействие за самостоятелна стая,
южно изложение. Директорката на дома в Сливен ми беше дружка,
а пък и ние живеехме наблизо  Wink
Тъкмо свеки щеше да ми готви, чисти ..........
МОМЕНТАЛНО и мина мерака  Joy Joy Joy

Успешна седмица на всички  Hug Hug Hug

п.с. Ellypr, благодаря за новата темичка!
Имаш страхотен подпис  Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 2 724
Здравейте майчета Hug.
И аз да се запиша в новата темичка.
В момента с таткото сме екип.
Преди аз бях либералната, докато ми се качиха на главата ooooh!.
Сега ми е трудно, меко казано ,но трябва някакси да издържа .
Не мога да си обясня къде изчезнаха амбициите на детето ми за отличен успех ,за реализиране на мечтите и за всичко онова ,което е желала и се е борила доскоро.
В момента най -важното е  да изглежда добре,  да не пада в очите на приятелите и съучениците си  Rolling Eyes.
А зубърите са тъпи, прости задръстеняци/ до седми клас беше прост задръстеняк по тези критерии, но не и пречеше/.
Ох, стига съм се оплаквала......
Все пак има и светлинки в тунела.
Вчера дъщеря ми ,заедно с вокалната група в която пее, се погрижи за настроението на едно коледно празненство на деца в неравностойно положение .
Сърцето ми се сгря,като гледах отношението и към тези дечица.
Ето малко снимков материал ;
  http://img05.imgshare.eu/i/Nuneto/dsc04072_47203.jpg
  http://img05.imgshare.eu/i/Nuneto/dsc04073_956a0.jpg
  http://img05.imgshare.eu/i/Nuneto/dsc04071_5dfbf.jpg

# 6
  • Мнения: 2 724
Мина ,писали сме почти едновременно Laughing.
Радвам се ,че всичко е минало добре Hug.
Позабавлявало се е детето Hug.
Моята и тя искаше да ходи на екскурзия, но нямаше достатъчно заслуги .
Трябваше да избира или конкурс в Русе ,или екскурзия в Трявна.

# 7
  • Мнения: 448
Мина,добре,че не става това,което си мислим,че ще се случи на децата ни! Peace
Алекс,отново голямо браво за твоята девойка!  bouquet
Моите по 6 години играеха балет(малката-класически,голямата-модерен),къде ли не ходеха по фестивали и тържества,но тази година категорично се отказаха!Малката още се поддава на манипулации (не винаги Laughing) и смятам да я върна,защото притежава изключителен талант-просто там и е силата и мноооого ме е яд! #Cussing out

# 8
  • София
  • Мнения: 1 269
Зависи от екипчето, но мисля, че с 500 лв. би купила готин анцуг. (горе долу)
За следването в чужбина - само ако искат децата, иначе е доста трънлив път. Аз самата съм такова отроче - НЕГ, след това следване в Австрия, работа там.... Много ми беше трудно, едвам се докопах обратно до БГ и не знам - бих посъветвала за тази стъпка с много "уговорки" - особено за издържането на студента в чужбина.
500 лв. и при това горе-долу  Embarassed - Ради-мила, ти ме закопа направо  newsm78....от чужбинско ще го взимаме анцунга, видяло се е, то там за 250 евро може би и на найк и пума ще му вземем  Rolling Eyes
Сподели за тръните по пътя на следването, тука разправят, че децата се справяли супер лесно, защото имали тренинг от немската, но честно казано даже не знам моя младеж как е отличник без ниииииииикакъв зор, или аз не забелязвам поне   bouquet

# 9
  • Мнения: 901
Аз пак да почерпя. Че както бързо набрахте скорост в новата тема, да не изпусна някого.

# 10
  • Мнения: 2 724
Аз пак да почерпя. Че както бързо набрахте скорост в новата тема, да не изпусна някого.

Имен ден ли имаш?

# 11
  • София
  • Мнения: 1 269
Аз пак да почерпя. Че както бързо набрахте скорост в новата тема, да не изпусна някого.

Благодаря за почерпката, ама вземи излез от тая кухня - скъса се от готвене и сервиране, не ти остава време да прочетеш какви важни неща се изписаха тук  Joy

# 12
  • Мнения: 25 447
Честит имен ден, schreier ! Да ти е живо и здраво името!   bouquet
Извини напредналото ми ЕГН, а и фактът, че нямам близки с това име и не знам датата, доста спомогна да не схвана защо черпиш.  Embarassed

# 13
  • Мнения: 448
Честит  имен ден и от мен!  bouquet
Между другото и моята кака ме е заплашвала,че ще отиде в Америка като стане на 18,но има горчивият опит на леля си(сестра ми),която след повече от 2 години лутане се върна от Канада с разбито здраве и семейство!Така ,че има върху какво да се замисли и дано да го направи,защото не ми се мисли..... newsm78

# 14
  • Мнения: 2 724
scherier,желая ти винаги да имаш възможност за избор при всяка една твоя житейска  стъпка и винаги да взимаш правилното решение!
Желая ти  много здраве и късмет  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
 

Общи условия

Активация на акаунт