Искам да сменя педиатърката!

  • 909
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 561
Здравейте,
Обмислям го и засега съм решена, защото:
1. Когато имаме проблем, тя преслушва малката и дава лекарства.Не ни е обесила един път какво чува, има ли нещо, всеки път- вирус и пише рецепта.
Рядко детето да се е оправило от предписаното, винаги се налага да го водя или при друг специалист, защото тя се опитва да ми даде нови лекарства, но аз като че ли и нямам вече вяра.
А загуби ли вяра човек е трудно.
2.Когато проблемът е ухо, никога не го е погледнала, пак сяда и пише рецепта.Според мен в този случай би трябвало сама да ни прати при УНГ.А не да се налага аз да я моля за направление.
3. Когато съм питала за съвет, съм получавала уклончиви отговори, смънкано и неясно казано.
Все си мисля, че личния лекър е този, който насочва, а не интернет да ми служи за търсене на лекари.



Вие как  мислите, имам ли право, или аз съм много взискателната?


Моля и за препоръки на педиатър, в Надежда сме.Търся мила и сърдечна лекарка,  работеща с желание и с любов.  Да обича да говори, а не само да дава рецепти по възможност!

Вече  се питам дали останаха от тези лекари?

# 1
  • София
  • Мнения: 39 718
Ако ще я сменяш сега е момента.
Дияна водя при Борисова в 8мо ДКЦ. Доволна съм от нея. Мога да препоръчам и Беремлийска от същото ДКЦ. Кабинетоте на двете лекарки са един срещу друг.

Преди дни и аз смених личната си лекарка. Предполагам за смяната ще ти трябва здравната книжка на детето и бланка за презаписване на личен лекар. Продават се в книжарниците. Книжарницата в 8ма се намира в ляво от главния вход, до Регистратурата.

# 2
  • Мнения: 1 756
И АЗ ЩЕ СМЕНЯМ ДО КРАЯ НА СЕДМИЦАТА
  bouquet
в кой район търсиш

# 3
  • Мнения: 915
Здравейте, алексова съжелявам че се намесвам в темата, искам да попитам някой може ли да ми препоръча добър педиатър в района на ВМА, НДК, петте кюшета? Благодаря  bouquet

# 4
  • Мнения: 1 802
alexova сменяй я! Сега е момента. Всички родители искат най-доброто за децата, особено когато става въпрос за педиатър! Не си взискателна, не е във теб проблема!  Hug
Не мога да ти препоръчам добър педиатър за града от който си, но от сърце ти желая да го намериш!  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 431
Изобщо не си прекалено претенциозна. Моят съвет е да смениш педиатърката. За съжаление, не мога да ти помогна с конкретно име, защото съм в друг квартал. Успех!

# 6
  • Мнения: 2 005
И ние скоро я сменихме , много бързо става процедурата newsm78 Нашата никога не ми е излекувала детето , винаги ходим на частно , а аз мисля , че след като си плащаме здравните осигуровки имаме право и на добро лечение и внимание  bowuu

# 7
  • Мнения: 3 146
Сменяй! Сега виднага!

# 8
Здравейте,аз също искам да сменя педиатъра, но по друга причина. До скоро живеехме в Младост и съм доволна от д-р Стефанова, но се преместихме в Люлин и вече ми е доста далеко. Ако някой може да ми препоръча педиатър в района на Кооперативния пазар -Люлин ще съм много брагодарна!Весели празници!

# 9
  • Мнения: 2 657
Изобщо не се замислям,ами я сменявай още в други ден Peace

# 10
  • Мнения: 1 561
Смених я!!!Препоръчаха ми Д-р Белимерска,но след като реших да попитам все пак дали записва нови пациенти, тъй като е натоварена доста и тя ми се дръпна по телефона, че в един момент може и от нея да не съм доволна, се замислих.
поразпитах и след доста мислене се записахме при докторката в кабинета срещу старата.
Правеше ми впечатление, че винаги излиза и гледа кой е отвън, знае имената на всички деца.Винаги е любезна и усмихната.Попитах и тя каза, че намо проблем -записвала деца.за нас двамата ще поговорим.
След като отидох в друг ден веднага ме прие,  разпита ме за всички боледувания на детето и на нас.Тъй като аз бях болна и и казах какво съм пила, ме прегледа, масаж ми прави, обесни ми на дълго и на широко какво да правя и докога трябва да съм по-добре и тлн.

Като за пръв път съм очарована и не смятам, че е прекалила.В кабинета имаше и други пациенти и към тях беше доста търпелива и внимателна.
Дано да случа вече на добър доктор.

Общи условия

Активация на акаунт