магазините Ивис,какво мислите за тях?

  • 9 405
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Напоследък доста се нароиха в нашия град, има доста неща на достъпни цени,но все повече ме притеснява качеството на продуктите и обслужването,ще ми бъде интересно да прочета и вашите мнения Hug

# 1
  • Мнения: 2 414
За електронния магазин Ивис ли е темата..? newsm78

# 2
  • Мнения: X
не,за тези,в които отиваш и си пазаруваш и около теб обикалят едни некомпетентни същества в розови мантички Joy

# 3
  • Мнения: 2 414
 Laughing
А какви са цените на парфюмите?

# 4
  • Мнения: X
ами скъпите хич и не съм ги погледнала,защото нещо не ми се връзват с обстановката нещо newsm78,иначе разните му там адидас, BU итн. са си на народни цени

# 5
  • София
  • Мнения: 1 176
...и около теб обикалят едни некомпетентни същества в розови мантички Joy
Ето отговора за обслужването - натрапчиво  Grinning няма не искаш  Grinning ще те обслужват по-няколко наведнъж.

# 6
  • Мнения: 2 414
А защо се съмняваш за качеството на продуктите?

# 7
  • Мнения: X
А защо се съмняваш за качеството на продуктите?
[/защото всичките ми шампоани,купени от там са с едни надписи на македонски,сръбски итн.,коеото ме кара да чувствам недоверие,дори и да не е оправдано

# 8
  • Мнения: 2 414
Според мен няма причина да се притесняваш,ако си доволна от продуктите и не забелязваш разлика в качеството им.

# 9
  • Мнения: 1 243
И аз не съм много доволна, по-скоро от обслужването. Rolling Eyes Момата си чоплеше ноктите през цялото време, хич не ни и погледна. Можех да изнеса целия магазин без да разбере  Mr. Green Толкова се беше задълбочила в маникюра си. На въпроса : Имате ли шампоан Керанова за обем? ми се отговори: Ние не продаваме продукти на тази марка. А шампоаните бяха точно пред очите и, просто точно този липсваше на щанда... ooooh!
Иначе с продуктите съм нямала проблем, цените са нормални

# 10
  • Мнения: X
аз по-скоро останах с впечатлението,че въпросните продавач-консултантки обикалят из целия магазин и преследват клиентите,не за да ги консултират ( защото в повечето случаи гледат тъпо и не могат да помогнат),а за да ги следят да не отмъкнат нещо. Толкова ли не могат да си сложат камери и аларми се питам аз...,а са сложили тези шкафчета без ключове за тях и те принуждават да си сложиш багажа, и отделно те гледат като престъпник някакви момиченца,дето от вчера си слагат грим...
Аз как да съм сигурна,че докато си пазарувам някой няма да отмъкне моя багаж,който стои без надзор в шкафчето Thinking

# 11
  • Мнения: 663
Моето мнение е че,консултантките са много нагли и некомпетентни,не познават продуктите на доста от марките,които продават.Почти никога нямат тестери на парфюми и дават на клиента да помирише само капачките на парфюмите,които са за продажба.
Освен това много често ми се е случвало когато пазарувам повече продукти да ми вземат пари в повече.След това като се върна в магазина и като им кажа изобщо не са изненадани , извиняват ми се и ми връщат надвзетата сума.Това явно им е редовна практика,ако им мине номера да ощипят някой разсеян клиент.

# 12
  • Мнения: X
necha ,ти във кой магазин ходиш най-често? На мен не ми се е случвало да ме "ударят" в сумата,но много често дребни стотинки изобщо не връщат, не че ми се свидят жълтите стотинки,но мисля,че е правилно поне да се извинят,че нямат,а не просто да си прибират парите,все едно така или иначе им се полагат. Тогава,по-добре да си закръглят цените,а не касиерките да се опитват да изкарат бакшиш с извинението,че нямат да връщат...
Отделно ме дразни ,че хем нещата всеки може да ги пипа,хем се дразнят от това,ами като не искат,нека си подредят нещата така,както в магазините за Човека ( в Ст.Загора).
За тестери, на мен пък ми се е случвало хем да няма тестер на спрей за тяло,хем да направят забележка,че се опитваш да отвориш капачката на първия такъв пред теб и да се опиташ да помиришеш. Ами че те като не са опаковани подходящо така или иначе продуктите как да съм сигурна,че докато си обикалят не се пръскат или мажат с тях newsm78

# 13
  • Мнения: 663
red smiling cat ,най-често пазарувах от магазина им до сладкарница ''Неделя''

# 14
  • Мнения: X
ауу,да те там са направо ...нямам думи #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт