Адаптирано мляко Hipp 2 ?

  • 5 469
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 151
Скъпи мами ако сте ползвали това мляко моля кажете ми вашите мнения.Ние сме на смесено хранене - кърма и Фризовом Misc Baby Bottle,заради запек Toilet.Ядем също плодови ,зеленчукови пюрета и каши и все още има проблем с акито - през ден и то твърдо.Но вече навършихме 6 мес. и си мисля че е време да спрем с Фризовома и в магазина ми дадоха Хип .Чакам вашите мнения и ви благодаря предварително. newsm53

# 1
  • Мнения: 195
ние и до сега се храним с HIPP PRE -вече сме на 6 месеца. акушерките тук го препорачват докато детето е щастливо с него. имахме период на запек и слагах по малко млечна захар в млякото-минава за ден-два. да не те обаркам с превода на това-тук го наричат milchzuker и го продават в аптеките. дозировката я пише на опаковката.

# 2
  • Мнения: 2 960
Скъпи мами ако сте ползвали това мляко моля кажете ми вашите мнения.Ние сме на смесено хранене - кърма и Фризовом Misc Baby Bottle,заради запек Toilet.Ядем също плодови ,зеленчукови пюрета и каши и все още има проблем с акито - през ден и то твърдо.Но вече навършихме 6 мес. и си мисля че е време да спрем с Фризовома и в магазина ми дадоха Хип .Чакам вашите мнения и ви благодаря предварително. newsm53

моят син от началото е на АМ на ХИП.Много съм доволна ,давам ХИП с пробиотиците/розова кутия/От самото начало бебето ми е спокойно ,явно млякото е по насищащо ,не се е будило през  нощта ,надава много добре....не сме имали изобщо запек от това АМ.Минахме през ХИП1 сега сме на ХИП2, СЛЕД ОСМИ МЕСЕЦ ПО ПРИНЦИП СЕ ПРЕМИНАВА НА последваща формула ХИП3 ,но още не сме преминали на тройката.Скоро и това ще направя.Лично мое мнение  е че е много качествено ...както и останалите продукти на ХИП

# 3
  • Мнения: 707
Дъщеря ми беше на Хип преди да преминем към прясно мляко. Не е имало проблем. Купувала съм и българско  АМ Хип  Peace.

# 4
  • Мнения: 63
 Заради запек-а педи ни даде Нутрилон Комфорт, но резултата беше потресаващ, рядка черна смрадлива вода:( От там минахме на розовия Хипп и се родих, пием вече 2-ката и беба хапва всичко без проблем, ака всеки ден по няколко пъти. Ако случайно след ориз или морков се втвърди, давам веднъж чай Блевит Л и се оправя, но се случва рядко, ако дам и банан след ориза:)

# 5
  • Мнения: 151
Скъпи мами ако сте ползвали това мляко моля кажете ми вашите мнения.Ние сме на смесено хранене - кърма и Фризовом Misc Baby Bottle,заради запек Toilet.Ядем също плодови ,зеленчукови пюрета и каши и все още има проблем с акито - през ден и то твърдо.Но вече навършихме 6 мес. и си мисля че е време да спрем с Фризовома и в магазина ми дадоха Хип .Чакам вашите мнения и ви благодаря предварително. newsm53

моят син от началото е на АМ на ХИП.Много съм доволна ,давам ХИП с пробиотиците/розова кутия/От самото начало бебето ми е спокойно ,явно млякото е по насищащо ,не се е будило през  нощта ,надава много добре....не сме имали изобщо запек от това АМ.Минахме през ХИП1 сега сме на ХИП2, СЛЕД ОСМИ МЕСЕЦ ПО ПРИНЦИП СЕ ПРЕМИНАВА НА последваща формула ХИП3 ,но още не сме преминали на тройката.Скоро и това ще направя.Лично мое мнение  е че е много качествено ...както и останалите продукти на ХИП
Значи с теглото е добре ?Аз се притесних малко зощото пише че съдържа картофено нишесте и се чудех да не би да наддава много,че то и сега са ни много килцата и ......

# 6
  • Мнения: 157
И ние първо бяхме на HIPP,защото доктора ни го препоръча,но наддаването първите месеци беше огромно.После обърнах внимание на етикета,че има картофено нишесте.Веднага преминахме на Aptamil.

# 7
  • Мнения: 520
Все още сме на Хип2, пробвах с Хип3 но не го хареса има вкус на ванилия.Взех и от новия Аптамил, но и него не го одобрява и за това пак се върнахме на Хип2. Сега съм в чуденка с какво да го сменям, скоро прави годинка??

# 8
  • Мнения: 151
За сега сме добре с акито,харесваме новия вкук и ще продължим с Хип-а .Благодаря на всички за отговорите. newsm44

# 9
  • София
  • Мнения: 5 693
Ние сме на Аптамил 1 новия и акаме през ден но твърдо ConfusedБи ли повлияло по добре ХИп и да ако по лесно и не толкова твърдо? Има ли мами с този проблем минали на Хип и спомогнало за акането?

# 10
  • Мнения: 161
Очаквах, че бебо ще го хареса, но напротив той си има свое мнение и не пожела да го пие. Едва ли, обаче, можем да бъдем ориентир, защото той отказва и други АМ.

# 11
  • Мнения: 151
Димяни откакто сме на Хип 2 ака без да се напъва,всеки ден .

# 12
кажете ми каква е дозировката при Хип че нещо не се ориентирам.Има разминаване оригинала с превода

# 13
  • София
  • Мнения: 5 693
mama giri,ние все още сме на Аптамил,ака но си е твърдичко и се чудя дали е от него Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 151
Димяни при нас Хип 2 действа разхлабващо.Пробвай с плодове които разхлабват-напр.пасирана ябълка,круша.

Общи условия

Активация на акаунт