кърмене и грип

  • 1 890
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 724
С 39 градука към, храня само с изцедена кърма. Мога ли да кърмя с такава температура!

# 1
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Можеш да кърмиш с 39 градуса,дори и ако си болна можеш.Но провери първо дали наистина е грип или от гърдите/чувстваш ли ги напрегнати/.При температура при кърмачка това е първото нещо което трябва да се провери.

# 2
  • Мнения: 2 652
Естествено, че можеш да кърмиш. Ако е вирус, бебето така или иначе е било вече в контакт с него. Ако кърмиш с шише има опасност кърмата да загуби антибактериалнит си свойства от контакта с пластмасата.

# 3
  • Мнения: 454
До преди 2 дена ме тресеше някакъв ужасен грип и много се чудех да кърмя ли и какво да правя. Също като теб попитах и ме посъветваха да си кърмя. Много се притеснявах да не разболея детето, но нищо ми няма. Бързо оздравяване.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 633
Ако го кърмиш е по-малко вероятно да се разболее, тъй като му предаваш съответните антитела за дадената болест Simple Smile Смело, давай Simple Smile

# 5
  • Мнения: 5 539
Наскоро чух теория, че при такава висока Т не трябвало да се кърми, защото кърмата много се нагрявала и можело да опари бебето hahaha

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Разболявала съм се няколко пъти, но не съм прекъсвала кърменето

Общи условия

Активация на акаунт