Как така?Въпрос за хламидиите?

  • 944
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Здравейте! Може ли някой да ми обясни как така кръвния ми тест за хламидии е IgA ,IgG-отрицателен, а церв.секрет -положителен? Имам ли повод за притеснения? Благодаря ВИ! Confused

# 1
# 2
  • Мнения: 677
Stef, благодаря ти за ориентира, но аз това съм го преглеждала.В интерес на истината нищо не разбрах повече от това, което знаех. Явно всичко е отвратително некомпетентно от страна на лекарите и ще си се мъчим така докато не се излекуваме по някакъв си начин. Чувствам се странно, че никой в тая държава не си разбира от работата и не може да ти даде отговор за елементарни неща, та се налага сами да се самообразоваме чрез какви ли не  форуми и да се питаме една друга. Радвам се за всички момичета, които са стигнали до края с драмата-ХЛАМИДИИ! Сега е мой ред да се оплитам в амбулаторни грешки, лекарски диагнози, или съвети на приятелки. newsm78
Извинявайте за самосъжалението, но ми се искаше да го споделя! Confused

# 3
  • Мнения: 438
Мисля,че кръвният тест IgA ,IgG- е за антитела и хламидии,но да не те объркам нещо.

# 4
  • Мнения: 9 063
Това, което си прочела в темата отговаря на въпросите ти.
Няма какво повече да се добави, най-много да се повтори там споменатото.
За съжаление - това е положението...

# 5
  • Мнения: 9
За да решите сериозния проблем с хламидийната инфекция се обърнете към Кабинет по холистична медицина Грация М, София, бул. Скобелев 77 А, до Руски паметник

Общи условия

Активация на акаунт