Лак за коса без аромат

  • 4 774
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 302
Здравейте, дами. След продължително (но неуспешно) издирване на лак за коса без аромат или поне с не много натрапчив такъв, реших да се обърна към вас. Има ли въобще такова нещо, каква марка е и къде може да се намери? Като че ли нито един продукт от "масовата козметика", на който аз попаднах, не отговаря на изискванията.

Ако имате идея, помагайте!

# 1
  • Мнения: 302
Тъй като за сега няма никакви отзиви, ще променя питането си на "лак за коса с дискретен аромат". Моля ви, ако сте попаднали на нещо по-лекичко, кажете! Омръзна ми всеки път, като използвам лак, после да мириша повече на него, отколкото на парфюма си  smile3517

# 2
  • Мнения: 1 666
Аз ползвам Wella flex. Определено не го усещам по-силен от парфюма ми, но аз и не пръскам по много.

# 3
  • Мнения: 302
А кое флаконче ползваш ти и добре ли поддържа прическата?

# 4
  • Мнения: 1 243
И аз ползвам Вела , но се задушавам от миризмата му....На мен си ми мирише  Tired Май няма такъв лак , който да не прави облак след себе си  Mr. Green

# 5
Има такъв лак  той е без спирт казва се 24 часа и е страхотен струва 20 лева

# 6
  • Мнения: 302
Миналата седмица открих, че Taft са пуснали лак за коса за чувствителен скалп без аромат. Взех си с фиксация 3та степен. Много съм доволна - точно каквото търсех. А, и е около 5 лв  Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 1 176
Много съм доволна - точно каквото търсех. А, и е около 5 лв  Mr. Green
Честито  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт