Какъв подгревател за шишета използвате ?

  • 1 902
  • 38
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 499
Здравейте

Използвате ли подгревател за шишета и бурканчета ?

каква марка ?



# 1
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Мдам, ползвам подгревателя на Чико

# 2
  • София
  • Мнения: 3 249
Подгрявам в микровълновата печка само.

# 3
  • на село
  • Мнения: 3 844
Подгрявам в микровълновата печка само.

И аз така действах, и все още де затоплям храната и в микровълновата.

То покрай всичките излишни неща, които накупих, оставаше и това да бях си взела.

# 4
  • Мнения: 38
Аз ползвам подгревателя на Авент - много съм доволна. Не е скъп, а подгрява много по-ефикасно и безопасно от микровълновата.

# 5
  • по света
  • Мнения: 1 587
Имам на Чико,но не съм го ползвала почти.

# 6
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
Ползвам микровълновата.
Добре,че не взех И това.

# 7
  • Мнения: 1 586
И аз съм с микровълнова!Не ми е липсвал подгревател!

# 8
  • Мнения: 2 677
Не използвам.

# 9
  • Мнения: 545
Аз ползвам този на Нук,доволна съм.Много по-безвредно е от микровълновата,а по-бързо от котлона! Peace

# 10
  • Мнения: 2 908
Да,използвам подгревател от купичка с топла вода. bowuu,както и микровълнова.Смятам,че някои увреди,работи,необходими за гледането на бебето са ненужни,освен ако нямаш пари,които се чудиш къде да похарчиш.

# 11
  • Мнения: 668
на авент и мила не е толкова евтин както пишеш.ако за теб 90лв не са нищо за някои маики са много пари.

# 12
  • Мнения: 1 800
Не подгрявам АМ и пюретата на сина ми. Давам със стайна температура.

Бебетата нямат претенции за Т на храната си. Всичко е до предпочитания от страна на родителите Peace

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
За третото си купих на Филипс.С второто нямах,за първото пък да не говорим.Прецених,че е необходим  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 1 555
Аз също използвам подгревател на Авент и съм много доволна!  Peace

Добре, че го купих още докато бях бременна. Често ми се налага да оставя София на някои, за да ходя на упражнения в университета, съответно трябва да  се размразява кърма, да се притопля кърма - става много лесно и бързо. Понякога и вечер се е случвало да я дохранвам с кърма от шише и пак в критични ситуации подгревателят е вършил добра работа.  Mr. GreenПредполагам, че след време, когато започнем с пюренцата също ще ми е от полза.

Аз не бих използвала МВ за притопляне на храна за бебето. Още си спомням как един приятел ми обясняваше вредното въздействие на микровълновата. Е, не мога да се откажа напълно от нея  Mr. Green , но за сега поне далече от храната на бебето.  Naughty Ако не ти се купува нагревател удачен вариант ми се струва притоплянето в купичка или просто в една тенжерка с вода на котлона.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт