Към мами на момиченца

  • 835
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 541
лелеее мами,много съм притеснена
вчера забелязах,че бебето ми (на 2 месеца) на дясната гърдичката  има нещо като малка гнойна пъпчица - обадих се на лекаря веднага тя каза , че било мастна тъкан  и да отидем за мое успокоение-,но аз никак не съм спокойна !
помогнете със съвет ако сте имали подобен случай!
п.п. прави компрес със реванол но...нищо -за сега


БЛАГОДАРЯ!

# 1
  • София
  • Мнения: 593
Ние имахме една на брадичката и една под лявата гърдичка изчезнаха от самосебеси нищо не съм им правила.Споко и вашата ще изчезне не е повод за притеснение.Племенницата ми имаше по цялото личице такива и те сами изчезнаха Peace

# 2
  • Мнения: 4 394
А ние имахме по нослето newsm78,но винаги може да потърсиш и друго мнение за по- сигурно Wink

# 3
  • Мнения: 506
нормално е спокойно ще изчезне  сама  за няколко дни,дори и на момченцата се появява,както е възможно и подуване на гърдичките,но да си спокойна отиди на лекар Simple Smile

# 4
  • Мнения: 43
да и при моята имаше,но по-лицето изчезнаха от самосебе си без да ги мажа с нещо-бяха като бели,кръгли мини-топчета.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 773
ще изчезне, не се притеснявай Simple Smile. Ние също имахме.

# 6
  • Мнения: 750
И ние сме имали и по нослетата и по гърдичките. Това е нормално, почти няма бебе без такива Simple Smile
Ще изчезне до няколко дни, спокйно.

# 7
  • Мнения: 186
И ние имахме по нослето.

# 8
  • Мнения: 2 825
Ние не сме имали, но четох, че е нормално да избиват по цялото тяло - бебето се чистело след раждането (не знам от какво  newsm78)

# 9
  • Мнения: 4 451
Не мисля, че имаш повод за притеснение.

# 10
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
и ние имахме, няма от какво да се притесняваш Ренка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт