Мека мебел от Неосет?

  • 2 981
  • 9
  •   1
Отговори
  • На село
  • Мнения: 873
Има ли някой диван от Неосет? Много мнения за детски стаи от Неосет открих във форума, но за мека мебел от същата фирма - не. Харесах един много приятен диван с механизъм за разтягане, но цената ме притеснява... Поседях на него - много е удобен, дървента част е масивна дървесина, а не талашит, 3 години гаранция, дамаскта се сваля изцяло, за да се пере, латексов матрак (матраче по-скоро предвид дебелината му), изглежда много добре и ако го взема, ще е за ежедневно спане, но пък 4000 лв.  newsm78. Доста са му паричките...

Ако има някой диван от Неосет, нека да сподели мнение, моля.

# 1
  • Мнения: 18 542
Аз нямам диван, но съм работила известно време в Неосет. Мебелите определено са добри, но и цената си я бива. Ако може да си го позволиш, няма да съжаляваш по отношение на качеството. Единственото, за което трябва да внимаваш е дамаската. Има някои които стават на топчета.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
аз имам дивани от Неосет и съм доволна от качеството им - много меки и удобни.

Сега ми предстои да купувам нови дивани и много се чудя дали отново да се спра на Неосет или да се ориентирам другаде. И аз си мисля, че цените на Неосет са малко високи  Wink

В един от магазините на Наш дом ми казаха, че очакват нова серия италиански дивани на добри цени, т.е. по-ниски цени и сега ще правя проучване и там.

Явно робувам на схващането че италианските дивани са добри  Sunglasses

Моля, някой да сподели, ако има опит с мека мебел от Италия !?

# 3
  • На село
  • Мнения: 873
Аз не поръчах от Неосет, но причината беше в размера на площта за сън, а не в самия диван. На второто ходене до шоу-рума помолих да разтеглят пред мен дивана-мостра. Оказа се съвсем различен размер от това, което ми бяха казали при първото ми посещение - 135x185 със съвсем тъничко... матраче не бих го нарекла. Ако не ми трябваше за ежедневно спане, а само като диван, на него бих се спряла. Много обещаващ ми с видя модела, който бях харесала.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Аз не поръчах от Неосет, но причината беше в размера на площта за сън, а не в самия диван. На второто ходене до шоу-рума помолих да разтеглят пред мен дивана-мостра. Оказа се съвсем различен размер от това, което ми бяха казали при първото ми посещение - 135x185 със съвсем тъничко... матраче не бих го нарекла. Ако не ми трябваше за ежедневно спане, а само като диван, на него бих се спряла. Много обещаващ ми с видя модела, който бях харесала.


кажи кой е този модел !!!

# 5
  • На село
  • Мнения: 873
Maxy. 8 или 9 варианта бяха Maxy-тата - на вид един и същи диван, но с различни размери, с лежанка или без...

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Maxy. 8 или 9 варианта бяха Maxy-тата - на вид един и същи диван, но с различни размери, с лежанка или без...

много благодаря! Мисля да ходя предстоящата седмица до Неосет и да огледам. с какви впечатления си от обсужването в магазините им !?

# 7
  • На село
  • Мнения: 873
Само в магазина им на "Витошка" (в кв.Иван Вазов) съм била. Много съм доволна от обслужването, въпреки че не купих от тях. За другите магазини момичета от форума споделяха лоши впечатления за отношението към клиентите.

Успех в избора! 

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 2 464
Само в магазина им на "Витошка" (в кв.Иван Вазов) съм била. Много съм доволна от обслужването, въпреки че не купих от тях. За другите магазини момичета от форума споделяха лоши впечатления за отношението към клиентите.

Успех в избора! 

кажи какъв диван си хареса в крайна сметка. Аз не бих казала че робувам на марки. Просто се чуда какво да избера от такова голямо разнообразие

# 9
  • На село
  • Мнения: 873

кажи какъв диван си хареса в крайна сметка. Аз не бих казала че робувам на марки. Просто се чуда какво да избера от такова голямо разнообразие

От Селамор поръчах диван на Алберта Салоти, в темата за меката мебел писах вече. Препоръки за тези дивани не съм имала, но български диван така и не можах да си избера, най-вече заради размера на матрака.

Ако те интересува - посетих и Nido - те  работят с 8 или 9 италиански фабрики за дивани, но офертите им бяха по-високи от тези в Селамор за сходни характеристики. Вероятно са и по-качествени, но 10хил. за диван не мога да си позволя.

Общи условия

Активация на акаунт