Първи впечатления от Токуда

  • 2 371
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Просто искам да спаделя първите впечатления от болница Токуда.
Аз съм „втрещен и неподвижен”

Безплатен за 1 час паркинг. Фоайе на 5 звезден хотел .На информацията – въпрос + издаване на здравна карта на лицето – 2 минути чакане. Етаж 2 – Аг клиника със собствена регистратура. Чакане – 0 минути, симпатична, сърдечна,без да е изкуствена служителка, въпроси за цени и избор на екип, записване на час – 2 минути. Извинение, ако не вдигнет веднага телефона , а се наложи да настояваме при нужда от свързване по телефона Shocked


Излизане от болницата – общо 10 минути, уважение, приветливост несрещана другаде, да не говорим за здравната система.

Ми там ще родиме ебаси, каквото и да струва / а то си е като навсякъде само , че си е легално/

# 1
  • Мнения: 4 053
наложи ни се да ползваме услугите на болницата късно вечерта,
наистина, и аз мога да кажа само хубави думи

# 2
  • Мнения: 1 733
Подкрепям с две ръце!!!!!

# 3
  • Мнения: 1 371
Просто искам да спаделя първите впечатления от болница Токуда.
Аз съм „втрещен и неподвижен”

Безплатен за 1 час паркинг. Фоайе на 5 звезден хотел .На информацията – въпрос + издаване на здравна карта на лицето – 2 минути чакане. Етаж 2 – Аг клиника със собствена регистратура. Чакане – 0 минути, симпатична, сърдечна,без да е изкуствена служителка, въпроси за цени и избор на екип, записване на час – 2 минути. Извинение, ако не вдигнет веднага телефона , а се наложи да настояваме при нужда от свързване по телефона Shocked


Излизане от болницата – общо 10 минути, уважение, приветливост несрещана другаде, да не говорим за здравната система.

Ми там ще родиме ебаси, каквото и да струва / а то си е като навсякъде само , че си е легално/


Болница е устроена много добре. Моето семейство я посещава при здравословен проблем. Всъщност и аз съм решила да раждам второто , живот и здраве, там.

p.s. Ти нали беше мъж (в една друга тема стана на въпрос), и ти ли ще раждаш???  hahaha

# 4
  • Мнения: 454
Болницата наистина е много хубава. Живеа точно срещу нея и ми е много по-лесно да ходя там на прегледи и точно така правя. До тук съм била на гинеколог, кожен лекар и ортопед. Плюс, че съм водила детето на масаж и гимнастика. Забележки нямам.

# 5
  • Мнения: 1 217
И аз съм много доволна и възхитена от болницата.
Водих детето в очната клиника.
Отношението беше рливетливо и приятно.
Чисто и светло.
Само дано да не посещаваме често. Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 614
Ако трябва да сравнявам с други болници, за базата специално - няма място за сравнение...
За отношението, специално в детското отделение, има какво да се желае. Далеч не всички са нормално учтиви поне, не говоря за мили! Но пълно щастие няма  Wink
Като цяло съм доволна!  Peace

# 7
  • Мнения: 85
Просто искам да спаделя първите впечатления от болница Токуда.
Аз съм „втрещен и неподвижен”

Безплатен за 1 час паркинг. Фоайе на 5 звезден хотел .На информацията – въпрос + издаване на здравна карта на лицето – 2 минути чакане. Етаж 2 – Аг клиника със собствена регистратура. Чакане – 0 минути, симпатична, сърдечна,без да е изкуствена служителка, въпроси за цени и избор на екип, записване на час – 2 минути. Извинение, ако не вдигнет веднага телефона , а се наложи да настояваме при нужда от свързване по телефона Shocked


Излизане от болницата – общо 10 минути, уважение, приветливост несрещана другаде, да не говорим за здравната система.

Ми там ще родиме ебаси, каквото и да струва / а то си е като навсякъде само , че си е легално/


Болница е устроена много добре. Моето семейство я посещава при здравословен проблем. Всъщност и аз съм решила да раждам второто , живот и здраве, там.

p.s. Ти нали беше мъж (в една друга тема стана на въпрос), и ти ли ще раждаш???  hahaha
Ма като съм мъж не може ли да ми дреме къде и как ще се роди детето ми  newsm78
Въобще има известна ревност в сайта, едва ли не е само за жени потребителки. Ако ви е по-удобно възприемайте ме като жена  Shocked И без това моето момиче не пише тука и го дава много спокойна .

# 8
  • София
  • Мнения: 10 309
О-о-о, ясно е че ще РАЖДАТЕ, после като се роди малчото ще СПИНКАТЕ, АКАТЕ и ще ВИ НИКНАТ зъби. Почваш да усвояваш жаргона!  Grinning

# 9
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
А сега, след тези мили думи, аз да попитам каква е и цената на тази радост? Колко струва раждането или консултацията със специалист (независимо какъв)?

# 10
  • София
  • Мнения: 5 744
Миналата година по това време съвсем не беше толкова уредено  Naughty , но явно вече са се организирали Peace
За плащане - моя позната роди там - казва, че не са дали и 1 лв  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 85
А сега, след тези мили думи, аз да попитам каква е и цената на тази радост? Колко струва раждането или консултацията със специалист (независимо какъв)?
Раждане - клинична пътека
Избор на екип - раждане 800 лв
Секцио - 1000 лв.
Вип стая - 80 лв ./ден с интернети, кухненски бокс, плазми и др. простотии,но и нормалните /безплатни/ стаи са много готини
Само че трябва да си отишъл поне веднъж на преглед там преди раждането - за да знаят за какво става дума

# 12
  • София
  • Мнения: 2 375
Има доста подробни теми в здравния за Токуда. Имаше и снимки от родилното и неонатологията.

Аз родих там. Гласувам с 6 ръце 'ЗА" /моите, на мъжа ми и на дъщеричката ми/.  Peace

# 13
  • Мнения: 304
Почти се навих да ходя на профилактичен там, още повече, че имам много добри впечатления от едната АГ, преди работеше в нашата поликлиника. Някой знае ли цените за профилактичен преглед и изследвания, примерно?
Цените за раждане изглеждат доста прилични. Като забременея ще го мисля и това, за сега ми трябва профилактичен.

# 14
  • Мнения: 85
Почти се навих да ходя на профилактичен там, още повече, че имам много добри впечатления от едната АГ, преди работеше в нашата поликлиника. Някой знае ли цените за профилактичен преглед и изследвания, примерно?
Цените за раждане изглеждат доста прилични. Като забременея ще го мисля и това, за сега ми трябва профилактичен.
Казаха ми - преглед - 40 лв
Видеозон - 30 лв - за друго не съм питал, защото ние сме си при друг лекар, който следи бременността
За да родиш там - 1 преглед и 1-2 видеозона - 8-ми и 9-ти месец

Общи условия

Активация на акаунт