Виждали ли сте някъде банички Чичо Хранко?

  • 8 993
  • 36
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 388
Онзи ден на Произведено в България случайно се натъкнах на щанд на Чичо Хранко - продават различни видове банички и хапки, изпечени на място и с най-разнообразни пълнежи. Отдалече ухаеше и не се сдържах да опитам и наистина нещата, които опитах много ми харесаха. Щандът беше доста професионално направен и ми изглежда така сякаш е част от верига.
Та затова въпросът ми е някой виждал ли ги е някъде другаде?

# 1
  • Мнения: 244
 Не са верига, нито част от верига. Дори нямат засега и магазин. За пръв път участват (изявяват се публично) в "Произведено в България" сега. Имат амбицията да открият собствена пекарна и магазин. Всичко това ми обясниха онзи ден на самия щанд, когато ги попитах. По всяка вероятност за новорегистрирана фирма, но не съм сигурна. Цените са им по-ниски с около 3 лева за килограм от Фонетите и Панетите.

# 2
Завода на Чичо Хранко, част от компанията Грийн Холдинг работи от няколко месеца и отговаря на най-високите световни стандарти за качество. Опитвал съм част от продуктите и наистина си заслужава. А и цената е супер Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 756
и откъде да си купим да опитаме

# 4
Да има ги вече в търговската мрежа. Много са вкусни.

# 5
  • Мнения: 2 199
Аз си купих от изложението в НДК  Crazy вкусни са почти като Форнетти, но имаха едни с тиква бяха върха  Flutter

# 6
Чичо Хранко е бранд на фирма VITTA FOODS и продуктите им са изключително висококачествени. На пазара вече има замразени банички с различни пълнежи и различни грамажи. Търсете "Царица"-та, така се казват. Приготвят се директно от фризера във печката и стават страхотни.  chef

# 7
Във Варна вече си имат един щанд на колхозния пазар и това което опитах наистина ми допадна. Не знам дали така бързо ще се разпространят като Форнетите.

# 8
  • Мнения: 928
И аз ги знам, наистина са много вкусни, като домашна дърпана баница, невероятни. Нямат нищо общо като вкус с бутерките или баницата с готови кори, която си приготвям вкъщи. Това, което аз съм опитвала е Вита баница Царица. Има ги във Фамилия, май  newsm78

# 9
  • Мнения: 73
има магазин в надежда на ломско шосе .Аз не сам ги опитвала и не знам дали магазина вече функционира  но видях табелата

# 10
  • Мнения: 183
Във Варна имат два магазина на Колхозен пазар,но не бих казала че вида на магазините е обнадеждаващ,за съжаление.Не съм опитвала,но видът им не беше така апетитен като на форнетти.Може и да съм субективна,но тава ми направи впечатление.

# 11
  • Мнения: 192
Само на колхозния ли ги има?А в големите магазинни вериги? newsm78

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Във Варна имат два магазина на Колхозен пазар,но не бих казала че вида на магазините е обнадеждаващ,за съжаление.Не съм опитвала,но видът им не беше така апетитен като на форнетти.Може и да съм субективна,но тава ми направи впечатление.

Аз ги опитах. Е, не във Варна, а тук, в Стара Загора. Ами честно казано, никак не съм впечатлена.  Говоря за готовите, които се продават като форнети. За замразените нямам мнение.

# 13
Не знам дали говорим за едни и същи.....но далеч са от....вкусни.Току що смачках пакетчето.Да на него пише ЧИЧО ХРАНКО/знам два магазина : на ул."К.Фотинов" и на ул."Гладстон"/.
Купувам си за 4-ти път....вкусът им е същия..като претоплена баница/без яйца/,а и "не толкова скъпи"...?       Какво точно означава......0.20 лв.-пуричка/хапка/бр. #Cussing out

# 14
  • Мнения: 1 350
аз съм с много лоши впечатления от тази фирма ,както и от продуктите им.
Никога вече няма да си купя форнети,хранквци или ккаквото и д е там ,защото разбрах ,че само ги пекат на място иначе самата баничка ,заедно с пълнежа престоява в разни фризери месеци наред

Общи условия

Активация на акаунт