МОМЧЕ ИЛИ МОМИЧЕ

  • 2 266
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
Здравейте, много съм любопитна какъв ще е полът(ще се радвам и в двата случая), аз съм в 18гс кога ще могат да ми кажат- вие кога разбрахте? newsm04

# 1
  • Мнения: 2 171
Мисля, че не е рано да познаят пола на бебето в 18 г.с.  Grinning. Разбира се е нужен добър лекар и хубава техника. Успех Hug

П.С. С пъравата ми бременност познаха пола в 16 г.с.

# 2
  • Мнения: 1 183
Мисля,че към края на 4 или началото на 5 месец вече може да ти кажат,на мен го видяха късно чак в 7 месец,много се криеше момата  Laughing

# 3
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 330
Наистина 18 г.с. не е рано да ти кажат пола на бебето. Това зависи от специалиста, който те гледа, от техниката му и от това как е застанало в момента бебчето.

# 4
  • Мнения: 592
Наистина 18 г.с. не е рано да ти кажат пола на бебето. Това зависи от специалиста, който те гледа, от техниката му и от това как е застанало в момента бебчето.
Peace

# 5
  • Мнения: 728
При следващия ти преглед вече трябва да се види какво е.
Моя момък изобщо не беше срамежлив  Mr. Green и още към 15-16 седмица е видя че е момче, до тогава се надявахмe да е момиче и даже бяхмe измислили име.. после 2 месеца съм се чудила като е момче как ще го кръстим.

# 6
  • Мнения: 2 000
Вече би трябвало да може да се види. Ама пак зависи, и от доктора, и от апарата му. На мен през първата бременност до към  7-8 месец ми казваха, че ще е момиче, а после като отидох при друг гинеколог и се видя, че ще имам момче Simple Smile

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Полът то видяха в 16 г.с Peace
Като отида на гледачка там очаквам да се познава Peace

# 8
  • Мнения: 1 931
Сина го видяха в 4 месец, но дъщерята в 7. На всеки преглед така се въртеше, че не можеше да се види.

# 9
  • Мнения: 750
В 6 ти със сигурност може да се види добре

# 10
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Другата седмица отиди на фетална морфология и ще ти кажат пола  Hug
В 19 г.с. се прави този преглед и тогава на мен ми казаха пола  Peace и познаха, просто вече всичко се вижда и органите са оформени!
Пожелавам ти живо и здраво бебче и каквото искате, такова да Ви се падне   bouquet

# 11
  • Мнения: 636
При мен в 4-я месец ми казаха, че ще е момче. Друг лекар в 6-я месец беше категоричен, че е момиче и позна!
Вече можеш да разбереш пола, но зависи кой те гледа, на какъв апарат и как е застанало бебето! Hug

# 12
  • Мнения: 270
Чакай да се сетя  newsm78 мисля че ми познаха към 5-тия месец и след това само потвърждаваха  Wink.

# 13
  • Мнения: 701
Чакай да се сетя  newsm78 мисля че ми познаха към 5-тия месец и след това само потвърждаваха  Wink.
и при мен беше така,но съм съгласна че всичко зависи от това как е застанало бебето!
Лека и безпроблемна бременност и прекрасно бебе накрая-няма значение какъв ще е полът! Peace

# 14
  • по света
  • Мнения: 1 587
Вече трябва да ти кажат Peace

Общи условия

Активация на акаунт