Счупихме си зъбчето

  • 727
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 137
Здравейте мами,
Днеска видях че горното зъбче на сина ми е малко назъбено от едната страна.Направо не мога да си го обясня.Та ние имаме едва 6 зъба и ето че вече единия сме го назъбили.Много ми е мъчно има ли такива сред вас със същия проблем.Трябва ли да го заведа на зъболекар да види дали всичко е нормално.Той много дъвче кошарата си отстрани и аз го отдавах на сърбенето от зъбите,но чак пък да успее да си строши някой TiredТя кошарата е мека,но на сгъвката я е разкъсал и отдолу се подаваше едно желязо.Предполагам на него си го е строшил ThinkingАз все го завивах това проклето желязо и все не намирах време да зашия тапицерията отгоре.И ето че белята станала сега и да шия си е след дъжд качулка.....

# 1
  • Мнения: 4 621
Все едно описваш ситуацията при нас ooooh! Преди  4 месеца видях, че предното и зъбче е счупено/почти незабележимо, но факт/. Толкова се ядосвах и се обвинявах, но в крайна сметка се примирих. Говорих със зъболекар, който ме увери, че няма нищо страшно, тъй като тези зъби се сменят и не си заслужава да се опитване да правим нещо Peace

# 2
  • Мнения: 4 447
Млечните зъби не са за притеснение. Важни са постоянните. Хич няма да се очудя, ако и на Калоян някой ден видя, че са му нащърбени зъбите, та той какво ли не гризе  Crazy

# 3
  • Мнения: 750
Няма нужда да го водиш, това е млечен зъб, той и без това след няколко години ще падне Simple Smile
Не се притеснявай, нищо му няма

# 4
  • Мнения: 503
Моят юнак бе на 1г8м ,когато падна и си счупи зъбчето.
Така си е до ден днещен-без зъбче,но е голям чаровник Laughing

Да е жив и здрав.....ще му порасне постоянно зъбче след време Wink

Не се коси за такива неща,но все пак го пази.

# 5
  • Мнения: 7 474
При нас беше по-зле, защото се отчупи половината зъб.
Нищо му няма на детето, сега чакаме да падне  Laughing

# 6
  • Мнения: 46 484
Ако те притеснява, заведи детето на зъболекар, но едва ли има нещо увредено, щом е само назъбено  Peace

При нас беше по-зле, защото се отчупи половината зъб ...

И при нас, само че 2 броя  Mr. Green предните  ooooh! но претръпнах вече  Laughing

# 7
  • Мнения: 135
Не се притеснявай! Дъщеря ми, когато беше на 1 годинка, падна върху метална количка и си отчупи половината преден зъб. Минаха вече 5 години и всеки момент чакаме да го смени. Тогава ходихме на зъболекар и ни казаха, че може да е опасно само ако ударът е бил силен и зъбчето е набито навътре към зачатъците на постоянните зъби. Нашият удар е бил силен, защото зъбчето е мъртво и след време си промени цвета. При вас май не е такъв случая, така че споко! Hug

Общи условия

Активация на акаунт