Подаръци за Коледа

  • 1 058
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
Привет мами,
я споделете идейки за подаръци на дечицата. Аз съм адски затруднена, защото ще трябва да купувам доста. От вси4кото нагоре съм и кума.
Помагайте моля  Praynig

# 1
  • Мнения: 3 880
Ех, тези подаръци... Wink
Прескочи към "Нашите деца", там има няколко теми в тази връзка, все ще намериш идеи Peace

# 2
  • Мнения: 2 768
Тази година инициативата между приятелките ми е всеки да даде пари във Варненското сдружение на майките за благотворителност.
Подаръци няма да се разменят, всеки купува за собствените си деца.

# 3
  • София
  • Мнения: 61
Ще трябва да ви кажа нещо много важно: Дядо Коледа нема да дойде и тая година  Laughing Mr. Green

# 4
  • Мнения: 39
Лоша работа.И аз съм изпаднала в дълбоки размисли по повод подаръците.Имам си кръщелница,мъж и доведен син.Какво да измисля????????

# 5
  • Мнения: 1 492
Аз отскочих до новият магазин Джъмбо. / може и да не е нов, де Blush/
Е, очарована съм от този магазин. Има всичко. Някои неща направо са със смешни цени. Та, съм почти готова със подаръците.

# 6
  • София
  • Мнения: 819
Аз отскочих до новият магазин Джъмбо. / може и да не е нов, де Blush/
Е, очарована съм от този магазин. Има всичко. Някои неща направо са със смешни цени. Та, съм почти готова със подаръците.

Сравнително нов е магазина, откриването беше миналата седмица, и аз го посетих и съм готова вече с подаръците и за детската, и за у дома, и от баба й купих. Цените наистина са смехотворни като за толкова голям и нов магазин - за 50 кинта купих 3 подаръка, портфейл за свекърва ми и близалки за Стела Laughing Peace

# 7
  • Мнения: 71
В нащо сити нема Джъмбоооо. Има само един Детски свят, в който ставам разногледа,щото вси4ко е мега нагъ4кано и неможе 4овек да се ориентира Rolling Eyes

# 8
аз подарих малко преди коледа нов телефон(смартфон) на жена ми ,за детето столче за хранене на 23 ще стане на 6 месеца

# 9
  • Мнения: 5 622
Още никакви подаръци не съм купувала или замисляла. А на детето ми е най-трудно да купя каквото и да било. Има си всичко, не иска нищо конкретно и това прави избора и решението още по-трудни  ooooh!

Виж, аз вече си получих Коледния подарък  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт