Най-големият резил!

  • 3 505
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Моят най-голям резил беше когато научихме, че майка ми се е правила на частен детектив и ни е следила с мъжа ми, когато бяхме гаджета Mr. Green.Няма да се очудя, ако го е проверила до девето коляно, дали е бил разведен, дали си има любовница и т.н.Е, как научихме няколко години по-късно, чрез картата на Пловдив, където е отбелязала службения номер на мъжа ми и името на фирмата, в която работи.Трябваше ни инфо за някаква улица и хоп изненада.Всичко си изпя.Сега изобщо не се очудва на странностите на тъщата.То бива майка,ама това нейното никъде го няма, голям резил беше.

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Защо да е резил? Родителите на жената бяха разпитвали доста хора за мен и семейството ми. Бих го нарекъл заглиженост .... няма лошо.

# 2
  • Мнения: 3 675
Да, загриженост.Хубаво, че не е наела ЦРУ в случая и не му е снела пръстовите отпечатъци. Mr. GreenДа не говорим, че по едно време си беше внушила, че мъжа ми има дете и първи брак за които не знам.Сега знам,че това не е вярно.

# 3
  • Мнения: 2 161
Защо да е резил? Родителите на жената бяха разпитвали доста хора за мен и семейството ми. Бих го нарекъл заглиженост .... няма лошо.
Точно така.Аз бих наела Скотланд Ярд,Интерпол,ЦРУ и НАСА.Също и ООН,КГБ как се казва сега?

# 4
  • Мнения: 1 432
Ти не се ли учуди? Какво значи '' очуди'' ?  Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 5 074

[/quote]Точно така.Аз бих наела Скотланд Ярд,Интерпол,ЦРУ и НАСА.Също и ООН,КГБ как се казва сега?
[/quote]  Ама защо винаги си преди мен  с мненията които са и мои newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 5 074
Сетих се - младо, пъргаво smile3521

# 7
  • Мнения: 2 161
Ами да.Ти може да си хулиганка,но все пак баба Wink

# 8
  • Мнения: 4 053
Ами да.Ти може да си хулиганка,но все пак баба Wink

 hahaha

# 9
  • София
  • Мнения: 5 074
Е баба де, не твърдя обратното. Ама на моите внучки, не на вас #2gunfire

# 10
  • Мнения: 4
Баба хулиганке младите за какво се мислят? И те ще станат баби.Май сега са много на високо, но ще паднат ниско.

# 11
  • София
  • Мнения: 5 074
Баба хулиганке младите за какво се мислят? И те ще станат баби.Май сега са много на високо, но ще паднат ниско.
Остави ги да се напалуват. Млади са , нека. То тяхното после, няма да им се размине. Сега да събират разни мнения, ще им трябват

# 12
  • София
  • Мнения: 4 867
Точно така.Аз бих наела Скотланд Ярд,Интерпол,ЦРУ и НАСА.Също и ООН,КГБ как се казва сега?

Просто се обади на румънските Секуритате и всички други стават излишни.  Mr. Green

# 13
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Моят най-голям резил беше когато научихме, че майка ми се е правила на частен детектив и ни е следила с мъжа ми, когато бяхме гаджета Mr. Green.Няма да се очудя, ако го е проверила до девето коляно, дали е бил разведен, дали си има любовница и т.н.Е, как научихме няколко години по-късно, чрез картата на Пловдив, където е отбелязала службения номер на мъжа ми и името на фирмата, в която работи.Трябваше ни инфо за някаква улица и хоп изненада.Всичко си изпя.Сега изобщо не се очудва на странностите на тъщата.То бива майка,ама това нейното никъде го няма, голям резил беше.
Еееее,поне жената най-вероятно се е постарала и е научила това-онова.....
Моята свекърва,и тя тръгнала да разпитва,що за девойка съм,сакън да не и изгори момчето.Кой е подал информацията,че девойката-тоест аз,е една на майка и една на баща със тристаен апартамент във центъра на града,до ден днешен не ми стана ясно кой е този пишман дедектив.

Оооо колко изненадана остана свекърва ми,когато и съобщих,че не съм едничко чедо,имам по-малък брат.
Паникьосана изтърси"Ми то щом е така,значи апартамента сигурна за него ще остане?"
Аз гледам учудено,докато не си изпя жената,за какво иде реч.
Прихнах да се смея ама от сърце.
"Какъв апартамент,какви 5 лв."

Та зачерни се синът и за безимотна мома"Това нейното си е баш резил. Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 675
И при мен най-големият резил беше, че си хванах безимотен мъж, които тъщата не харесва пак поради същата причина.

Общи условия

Активация на акаунт