Чадърче на Уинкс

  • 4 966
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 385
Мами, бързо помагайте Hug, имаме поръчка до дядо Коледа за чадърче на Уинкс, от по-големите . Досега обиколих два щанда с тяхни стоки и са се свършили.  Някой да е виждал или наскоро купувал отнякъде??? newsm78

# 1
  • Мнения: 639
Не знам кои са по-големите, кои са по-малките, обаче аз купих вчера чадърче на Уинкс. На бул. Витоша, като се тръгне от Патриарх Евтимий към Алабин по десния тротоар (от страната на Аптека), има един детски магазин - там имаше. Макар че по-скоро е малко, като се замисля...Но поръчката беше това - нямаше уточнение за големината Laughing Успех, дядо Коледа!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Срещу ЦУМ има цяла бутка дето продават чанти,раници и чадъри на Уинкс.Изкарват ги отвън,не можеш да не ги видиш.На отсрещния тротоар се пада и има доста избор на първо четене поне Peace

# 3
  • Мнения: 63
В Sky City, долу до Фантастико има магазин за аксесоари. От там съм взимала за подарък - преди 3 месеца.

# 4
  • Мнения: 1 193
В Sky City, долу до Фантастико има магазин за аксесоари. От там съм взимала за подарък - преди 3 месеца.
Ходих в този м-н преди 4 часа и момичето каза, че са свършили, но ще зареждат до края на седмицата  Peace Ако не ти е много на зор  Grinning Бяха останали само 2 бр от по-малките, без калъфа- пластмасовия.

# 5
  • Мнения: 385
Благодаря на всички! Hug Ще задействам джуджетата да проверяват  Grinning

# 6
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
В София Прес.

# 7
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
В Sky City, долу до Фантастико има магазин за аксесоари. От там съм взимала за подарък - преди 3 месеца.

 Вчера пак имаше. Peace

# 8
  • Мнения: 1 193
Днес реших да проверя на две места и ми казаха, че няма внос в момента. Щяло да има, но след НГ. Бяха останали само моделчетата за момчета  Sad .Утре ще ходя до Скай сити, дано има  Praynig

# 9
  • Мнения: 491
Фирмата вносител е Хасковска и знам, че в момента ги освобождават от митница. Кога ще са обаче по магазините, не знам. Мога да проверя по нашите магазини ?!

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Тези от Скай сити-то имат и друг магазин, който се намира в близост на ул. "Н.Коперник" срещу магазин Тмаркет и там вчера имаше чадъри, но дали бяха от големите или от малките не знам. След малко като минавам ще проверя дали са различни размери през витрината, че по това време магазина не работи.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 679
Аз видях наскоро в едно магазинче на Стамболийски и Одрин.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Минах днес, имаше и малки и големи. Големите бяха розови с твърд зелен калъф на цена 18,80лв. И до Ская ходих но не се сетих там да погледна предполагам са същите, защото магазина е с едни и същи собственици.

# 13
  • София
  • Мнения: 469
На Патриарха /до НДК/. На спирката на тролеи 1,5, 8 и 9 в едно малко магазинче имаше в началото на седмицата.

# 14
  • Мнения: 8 929
Виж в Джъмбо, и в Бъкстон има едно магазинче с много неща на Уинкс, виждала съм и в магазините за левче, колкото и странно да звучи!

Успех!

 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт