Спешно-падна и си удари главата!!!!

  • 1 175
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
Преди 1 час Джули падна, изметна се назад с главата и се удари в стъклената маса на ръба, удара ми се видя силен, за секунди се появи цицина в окосмената часта на главата....
Плака не повече от 1 минута и започна да се смее и играе, до сега си играе, тича и има страхотно настроение, но  аз много се притеснявам....
Дали да не отида до Пирогов, много ме е страх да не стане нещо...
Моля ви за малко мнения, какво да правя, какво да гледам, нищо му няма на детето, смее се, хапна си кашата....

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 00:09 от Доня Туфиня

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Бубс,спокойно HugНаблюдавай я,но ти сама казваш,че не намираш промяна в поведението!Ако,знаеш на Божа челото е релефно от удряния по врати,маси,столове и прочие.Щом пък е яла и не е повърнала няма страшно! Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ти мила Hug, много съм притеснена.. Confused

# 3
  • Мнения: 8 769
Сложи ли лед на мястото на удара? Ако да-няма от какво да се притесняваш, при условие че не повръща и не е отнесено детенце! Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 4 423
ами не сложих лед Embarassed, не се сетих...
връщам се от Пирогов току що, прегледаха я , пипнаха цицината, искаха да правят снимка, но не разреших, не знам защо....
според тях е добре детето, играе, говори, ходи, има настроение, не е повръщала, даже още не й се спи.

# 5
  • Мнения: 8 769
Е, добре, щом като е добре детето, не се притеснявай.  Hug И на моите им се е случвало, аз слагам винаги лед (ако няма-масажирам с нещо мазно, обикновено с олио).
Мисля, че рентгена са ти го препоръчали за твое успокоение най-вече!

# 6
  • Мнения: 3 116
Буболинче, как сте  Hug

Наблюдаваш Джули 48 часа, но ако досега нищо не се е проявило едва ли ще се прояви  Hug

# 7
  • Мнения: 4 150
Ако при падане и удар по главата детето не иzплаче,не реве и тн..е по обеzпокоително.При вас не е така било.
Тепьрва Ще пада и Ще се удря Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 092
Е  ,Бубе , чакаме да кажеш че Джули е добре !  Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 4 423
Много ви благодаря   bouquet Hug Heart Eyes
Джули е добре, въобще не си личи че е имало падане снощи, тича, смее се, играе си....
Но нали трябва поне още 24 часа да минат и съм на тръни. Confused

# 10
  • София
  • Мнения: 39 739
Буболина щом до сега всичко е ок, значи и танатък ще е така Simple Smile Дияна за 1ви път я заведох в Пирогов на 5месечна възраст. Падна от нашето легло по корем, имаше червенина на челото. На 8месечна възраст прескочи решетката на леглото си. Много мирна щерка имам Simple Smile
Нацелувай дребното Simple Smile И поздрави вкъщи Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря Hug  bouquet Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт