Вече два дни яде непрекъснато

  • 447
  • 8
  •   1
Отговори
Направо не знам какво му сатав на това дете! Последните два дни е спал само по 2 часа, през останалото време непрекъснато хленчи и иска да яде. Почти през цялото време го държа на гърда и щом го махна след 10 минути се започва ново искане! Мисля, че имам достатъчно кърма и не смуче на празен ход.  Бях писала вече за опитите да се отбие от гърдата и благодарение на съветите, които получих тук мисля че преодоляхме този проблем. Ето защо, изибщ не ми се иска да дохранвам с шише. И все пак се притеснявам дали пък не ми спира кърмата и детенце да се мъчи.
Възможно ли е това да е криза на разтежа? И колко време продължава?

# 1
  • София
  • Мнения: 10 825
Embarassed  Embarassed  Embarassed Извинявам се! Този гост съм аз! Embarassed

# 2
  • Мнения: 431
Ето ти малко ерес: Дай му залъгалка. И при мен беше така горе долу по същото рвеме. Не издържах и му дадох залъгалката и РАХАТ! Не се отби въпреки твърденията тук. Единствения резултат беше моето спокойствие. Не съжалявам и още се кърмим.

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Хихи, това за ереста ми хареса  Laughing
Аз пък мисля, че е бум в растежа, като ти гледам лентичката. Точно така трябва да се държи - като яде през малки интервали, кара тялото ти да прави повече мляко за увеличените потребности - до няколко дена нещата ще си дойдат на мястото!

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Абсолютна класика в жанра - 6-та седмица,тъкмо навреме за скок в растежа Grinning
Ще мине след още ден-два,не се притеснявай,а си папайте маратонски Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 56
И моите деца бяха много "сукливи". Махна ли ги от гърдата и рев. Гърдите ми ме болят препълнени - все нужда от цедене, за да ги облекча. Детето връща от многото кърма дето е погълнало. Затова от първия ден, в който се прибрах им дадох залъгалки. Така се решиха моите проблеми. Залъгалките помогнаха и при коликите.
За другите опасения: наддаваха много; кърма си имах; не са се отбили заради залъгалка; безпроблемно им махнах залъгалките на 6 мес; не са си смучили пръсти; кърмила съм ги, докогато съм решила - т.е. не съм отбила, поради спиране на кърмата.
Та това беше мнение за безпроблемното използване  на залъгалка. Но не ти го натрапвам - ти си реши.

# 6
  • Мнения: 1 704
Цитат на: hedra
Абсолютна класика в жанра - 6-та седмица,тъкмо навреме за скок в растежа Grinning
Ще мине след още ден-два,не се притеснявай,а си папайте маратонски Grinning


абсолютно ! обаче при нас продължаваха по седмица и повече  Imp

# 7
  • Мнения: 2 323
хехеее - и ние сме така - направо ще се гръмна вече #Silly

# 8
  • Мнения: 455
И при нас беше така по това време. Все искаше да суче, но ако го държах по-дълго на гърдата преяждаше и после много повръщаше.....След като посучеше 20мин, веднага му тиках бибата в устата...иначе нямаше мира.За мое щастие бебо не успя да се пристрасти към бибата и след като отмина този период на скок на растежа, съвсем я отказа  и насила не можех да му я тикна в устата......но си е до бебе все пак...Според мен внимавай с залъгалките....Като спре  да реве или като се отплесне му я махай от устата......

Общи условия

Активация на акаунт