Бременност в Испания

  • 2 903
  • 16
  •   1
Отговори
здравейте на 21 години съм и живея в испания от 10 месеца. Бременна съм за втори път,първият за жалост завърши със спонтанен аборт в 11 седмица след 3 часово чакане с болки в спешно отделение и генекологичен преглед. 5-6 часа по-късно получих контракции на 5 минути и след това зверски кръвоизлив. Отношението на лекарите е следното до 4 месет от бременноста ти не си бременна и те преглеждат вагинално,от което според тях неможе да има последици като аборт. Некадърни са до шия! Слава на Бога сега съм бременна отново и до момента всичко е наред,скоро се прибирам и в България за ди си живея и раждам нормално!



-----------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 01:10 от Доня Туфиня

# 1
  • Мнения: 71
Много съжалявам за това, което си преживяла, но не разбрах каква е целта на темата ти.

# 2
  • Мнения: 1 183
Честито   bouquet Леко бременеене ти пожелавам и накрая най-хубавото бебе на света  Hug

# 3
  • Мнения: 728
Много се натъжих от първата част на темата Cry, как може да има такива хора, #Cussing out камо ли лекари?
Радвам се че отново си бременна и щом се прибираш скоро в България, иди си тука на преглед..  Naughtyможе да не сме най напредналата държава, но ще срещнеш много по добро отношение.
Желая ти леко бременеене и прекрасно бебче  bouquet

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Прекрасна новина Laughing
Желая ти леко бременеене  bouquet

# 5
  • Мнения: 189
Леко бременеене и здраво бебче!  bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 672
така е - мануалните прегледи в ранна бременност могат да завършат с аборт. Аз също забременях в Испания и се прибрах - но мануалният преглед го отказах. Но съм страшно доволна от отношението на лекарите и от вниманието - при това че не съм ходила на частно.

За кой град става въпрос?

# 7
  • Мнения: 750
Що за лекари са това ?!
Лека бременност и леко и безпроблемно раждане !

# 8
Благодаря:) това се случи докато живеех в Мадрид сега съм във Валенция и чесно казано голяма разлика няма. Всички знаем колко е лесно да оплюем здравната система в България,но по-добри специалисти едва ли има. Разбира се случват се и такива неща,че дори и по-лоши надявам се обаче те да са все по-малко за които и да било.






------------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 01:11 от Доня Туфиня

# 9
  • Мнения: 41
Съжалявам за това което си преживяла.И да те питам дали мисли6 4е прегледът които са ти направили има не6то об6то със аборта?Аз съ6то живеия в испания,Навара,но сяка6 тук са по отзив4иви.Надявам се да нямам проблеми като забременея.. Rolling Eyes,за6тото няма да имам възможност да се прибера до бг.Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност. Hug

# 10
ами чесно казано смятам че вагиналният преглед не е никак препоръчителен и да до известна степен мисля че имат вина,аз дори се консултирах с гинеколога си в България и той ми каза че такива прегледи през бременноста не се правят камоли в ранните месеци. надявам се че при теб а също и при никoй друг няма да се случва,но ако 1 ден ти се наложи да отидеш бременна в спешно откажи прегледа,аз така направих за жалост след като си изпатих първия път





------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 01:12 от Доня Туфиня

# 11
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Лека бременност!
Хубаво е да пишеш на кирилица!

# 12
да зная и ми е много по-лесно на кирилица,но за съжаление нямам такава в PC-то.извинявам се наистина,но няма какво да направя:(







--------------------
Пиши на кирилица!

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 01:13 от Доня Туфиня

# 13
  • Мнения: 8 769
да зная и ми е много по-лесно на кирилица,но за съжаление нямам такава в PC-то.извинявам се наистина,но няма какво да направя:(







--------------------
Пиши на кирилица!

Лека и безпроблемна бременност ти желая!
За кирилицата има кредор - Пишете на кирилица! Какво е КРЕДОР, как се използва? Кирилизиращи програми. .

# 14
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Честито!  bouquet
Но да знаеш, че и в България много лекари все още правят мануални прегледи! Ако попрочетеш по-подробно форума, сама ще се убедиш в това! Аз също съм против тези прегледи  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт