ДОБЪР ПЕДИАТЪР ВЪВ В. ТЪРНОВО И РЕГИОНА

  • 1 305
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 552
Моля препоръчайте ми добър педиатър във В. Търново и региона. Доскоро ходехме при д-р Стоянова и наистина е добър специалист, но твърде много залага на антибиотиците и прекалено често ни ги изписва в резултат на което получихме алергичен обрив. Чувала съм положителен отзив за д-р Кьорчева. Някой има ли впечатления? Моля споделете ги
 

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Пробвай тук да питаш http://www.bg-mamma.com/index.php?board=19.0

# 2
  • Мнения: 2 567
Аз съм доволна от д-р Филева. Работи като личен лекар, но е педиатър. Кабинетът и се намира в Поликлиниката.

# 3
  • Мнения: 552
Гита Ог, питах там вчера, но до сега още не ми е отговорено!
Летисия ти би ли ми дала по-подробни координати на тази докторка , кой кабинет ,телефон?

# 4
  • Мнения: 2 567
Ами телефон не мога да дам, защото той е само за пациенти на докторката. Кабинетът и е на първия етаж. От стълбите веднага в дясно. Не знам коя точно врата се пада. Някъде по средата е. Пише на самата врата, че е кабинета на д-р Филева. А и на регистратурата в поликлиниката мисля, че също ще те упътят.

# 5
  • Мнения: 2 090
Д-р Тонкова, кабинетът и е в поликлиниката също,но има много пациенти и нямам представа ,дали ще записва още!
А за тази Кьорчева ,днес говорех с една мама,която е  водила  детето си при нея,и след всичко ,което чух,просто я посъветвах да я смени!

Общи условия

Активация на акаунт