Аборт и усложнения

  • 1 791
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте!
 
 От известно време търся във форумите повече информация по моя проблем! Искрено се надявам все още да следите темата и да маже да ми помогнете със съветите си!!
На 3.12.2007г. направих аборт по желание, десет дена по - късно разбрах, че "лекарите" извърши ли ми тази манипулация са оставили мъртвия плод в мен, уверявайки ме, че всичко е минало добре и че съм перфектно изчистена!!!Направо още не мога да го повярвам, че така са ме лъгали в очите и ме пращаха в къщи да съм си живеела живота!!!! Усъмних се в честността им, когато вече 10 дни имах постоянна температура - 37.4!!! Втората манипулация беше извършена на 12.12.2007г!!! Четири дена, след която силно обезпокоена, че въобще не кървя отидох при лекарката, извършила ми втората манипулация!!Оказа се, че сега задържам кръв!!!
Температурата ми започна да варира от 37.2 до 37.5 - 37.6! Изписа ми примолут нор 5 - хормони с цел предизвикване на цикъл, който може да помогне да се изтласка задържаната кръв!!! Вчера ми свършиха инжекциите - гентамицин, а след два дни и ципрофлоксацина!!
Вече не знам какво да правя!!! надявам се само тази температура да е от задържаната кръв, а не от някоя инфекция!!
Ако е инфекция как мога да разбера? Много съм уплашена, че всичко може да приключи с безплодие, заради тъпата грешка и неусведомеността от моя страна преди да направя най - голямата грешка в живота ми!!!Моля Ви, ако някой може да ми помогне със съвет - ще съм Ви много задължена!!!! Благодаря предварително!

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
А аборта в болница ли ти го правиха или в частна клиника?

# 2
И двата аборта бяха направени в частни клиники!

# 3
  • DE
  • Мнения: 967
А защо не отиде в държавната болница?
Там поне няма такива работи!
Сега иди в болницата да те видят!

# 4
След втората манипулация ходих в Майчин дом и в АГ -то - на консултация!Всички ми казват различни неща!!!
И на двете места обаче ми казаха да спра хормоните! Обадих се на лекуващата ми лекарка (тази която ми направи втората манипулация) и й казах, че други лекари ми препоръчват да спра нейните хапчета! Тя е твърдо убедена, че ще дадат резултат!Искрено се надявам да е така, защото ще се наложи трета манипулация, за да изкарат кръвта! Доверих и се, защото въпреки мненията на колегите й тя е непоколебима, а и все пак всичко друго е изчистила! Няма остатъци от бременността, а за задържаната кръв може би моят организъм е виновен!
В Майчин дом ми взеха кръв от вената - лекарят на бързо погледна резултатите и каза, че няма инфекция, защото WBC - е 8.00, а CYE ми е 5 !!!! Не съм много сигурна обаче, че е така!!!! Направо ме подлудява тази температура!не мога да разбера защо е толкова непостоянна?

# 5
  • Мнения: 210
Миличка моя съвет е отиди някъде другаде за второ мнение, мен ми направиха кюртаж в света софия на Д-р Мазнейкова. Извърши ми я Д-р Велев и за сега всичко е наред. Препоръчвам ти го като специалист. Просто отиди да те прегледа, нямам в мен телефона му но ако се разровиш в форума ще намериш всички координати за него. Аз раждах при него и затова се доверих и за кюртажа и от двете останах много доволна. Успех и бързо да се оправяш.

Общи условия

Активация на акаунт