Отговори
  • Мнения: 1 470
От доста време пиша в този форум!Ще ми се да намеря млади майки,измежду тези които седяха на барикадите преди 11години...Жени,които тогава са били деца,но все пак успяха да свалят едно правителство...Къде са изчезнали всички те?!

# 1
  • Мнения: 6 029
Привет. Аз бях там:) Какво ти трябва?

# 2
  • Мнения: 165
Аз не съм майка, не бях на барикадите, но тогава наистина бях дете и бях на всички простести във Варна! Готино беше чувството!

# 3
  • Мнения: 3 036
Аз тогава бях на 29 и много добре си спомням всичко.
Не знам има ли изобщо са хора,камо ли да питаш къде са тези които бяха преди 11 години.
Пита се в задачата има ли изобщо са хора и какво чакат за да се надигне нещо.
Преди знаех,че само когато бръкнеш в джоба на българина,тогава се надига .
А сега какво чака?
Студено ли му е?
Безразлично ли му е ?
Или чака някой да дойде?
И кой да бъде той?

# 4
  • Мнения: X
какво точно питаш  newsm78

аз си спомням как детските стигаха за 10бр памперси и 1 кутия Слънчо
спомням си как доларът стана 4000 лев от 80 лв
спомням си как един голям американски телекомуникационен концерн се отказа да купи БТК вследствие на тези събития и се изнесе от Балканите
спомням си как живеехме със голямата заплата на мъжа ми от цели 30 000 лв
спомням си как нЕкои хора си напълниха сметките у нас и по света с режисираната от самите тях "революция"
спомням си как имахме цели 2 години сигурни времена - предишната хуперинфлация беше през 1993-1994, разкош
та много неща си спомням
и не искам да се случи отново

# 5
  • Мнения: 165
Това е наистина въпроса.(имах в предвид изказването на desi_minkova).   Преди няколко дни като гледах "Господарите" даваха в парламента как гласуват. Червена папка, зелена папка. Един гласува за 10. Иначе си вдигнаха заплатите и цопнаха плоския данък. Толкова обидно ми стана. Къв е тоя парламент? Кви са тея хора там и как не ги е срам? Това е просто абсурдно.

# 6
  • Мнения: 1 470
Привет. Аз бях там:) Какво ти трябва?
Всъщност на мен лично нищо...
Но смятам че е време отново да направим нещо!И понеже сега сме по улегнали,примерно,или по...Всъщност няма значение!!!Предлагам първо да започнем със създаването на наша си партия,за да можем с нея да влезем в управлението на държавата ни,и да вземем нещата в свои ръце!!!Стига сме мрънкали,стига сме оцелявали,стига вече сме търпяли!!!Какво ще кажете?!

# 7
  • Мнения: 3 036
Аз си спомням как даваха парите всеки петък,защото инфлацията беше унищожителна.
Ако в понеделник можех да си купя хляб и сирене,в петък можеше само половин кило кафе.
А от предната криза си спомням как се ставаше в 4.30 и се ходеше за хляб и какъв бой наставаше.
Колкото до наша партия давайте

# 8
  • Мнения: 6 029
Уморих се... но скоро ще се промени нещо, надявам се. Ние ще го променим.

# 9
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   Понмя въпреки, че искам да се отърва от тези сомени.Убиха жестоко моя много близка приятелка.Пресни са ми всички спомени около събитията преди 11г.Хората ходеха пеша на работа няколко дни, доларът скачаше всяка минута......................

# 10
  • Мнения: 165
Уморих се... но скоро ще се промени нещо, надявам се. Ние ще го променим.
И как? И ако се направи партия каква ще е тя? "Партия на недоволните"? И мислите ли, че тези които се намърдат в парламента няма да станат като всички които са там и в момента? ЛАПКАЩИ. нямам друго съществително за тях.

# 11
  • Мнения: 2 013
Привет. Аз бях там:) Какво ти трябва?
Всъщност на мен лично нищо...
Но смятам че е време отново да направим нещо!И понеже сега сме по улегнали,примерно,или по...Всъщност няма значение!!!Предлагам първо да започнем със създаването на наша си партия,за да можем с нея да влезем в управлението на държавата ни,и да вземем нещата в свои ръце!!!Стига сме мрънкали,стига сме оцелявали,стига вече сме търпяли!!!Какво ще кажете?!

Ти верно си Червена Шапчица Mr. Green

# 12
  • Мнения: 6 029
Уморих се... но скоро ще се промени нещо, надявам се. Ние ще го променим.
И как? И ако се направи партия каква ще е тя? "Партия на недоволните"? И мислите ли, че тези които се намърдат в парламента няма да станат като всички които са там и в момента? ЛАПКАЩИ. нямам друго съществително за тях.


Аз за партии не говоря.

# 13
  • Мнения: 182
И аз помня, ама какво от това

# 14
  • Мнения: 1 470
Уморих се... но скоро ще се промени нещо, надявам се. Ние ще го променим.
И как? И ако се направи партия каква ще е тя? "Партия на недоволните"? И мислите ли, че тези които се намърдат в парламента няма да станат като всички които са там и в момента? ЛАПКАЩИ. нямам друго съществително за тях.

Терси какви хора влизат в парламента,винаги е зависело и от теб и мен!Пък и аз те каня да влезеш с нас там,и прецени сама дали ще лапаш!И това няма да е партия на недоволните както ги ни наричаш ти,защото недоволни са всички...А партия на справящите се,на хора-майки които ще променят българският ни свят,за своите деца...
   

Общи условия

Активация на акаунт