писмо до дядо Коледа

  • 4 096
  • 48
  •   1
Отговори
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
повлияна от една прекрасна тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=250643.0
искам тъй като днес ми е радостно и хубаво на душата да напишем писмо до дядо Коледа с вас заедно - нашите мечти и пожелания...

миналата година аз си пожелах тайничко да обичам бебето си въпреки семейните ни трудности - държа да ви кажа - изпълних и преизпълних обещанието си
обещах си да се старая да запазя семейстовто си и да бъда по-добра - аккто с мъжа си така и с всички около мен - постарах се и поне с мъжа ми понякога успявам...другото - други ще презценят
обещах си да не губя желание да се вглеждам в ближния и да търяс начин да му помогна - и за сега все още го правя

искам мечти...това си пожелавам то дядо Коледа - хубави мечти, които да преследвам и хъс да го правя дори когато е трудно
искам от дядо Коледа мир и любов в сърцета ни и здраве,ь да не се отървем от него...
искам радост и искамщастие за всички даром!

обещавам да работя над себе си да бъда по-долбра, да бъда по-търпелива и да не се поддавам на гнева си /той ми е най-най-лошата страна/
обещавам да се вслушвам в думите на другите
обещавам да бъда по-ведра и по-оптимистично настроена, обещавам да не се оплаквам...много  Wink
обещавам да ви досаждам и в радост и в тъга и винаги да съм до вас и с вас!

а вие? вие какво мечтаете и каков бихте си обещали?

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 21:02 от catnadeen

# 1
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530

Много е хубава темата!
Аз миналата година си пожелах Наталия да зададе първия си въпрос и желанието ми се сбъдна Simple Smile
Тази година ще си пожелая да разбере още един въпрос, за да може и да ми го зададе някой ден.
Пожелавам си , разбира се, здраве за семейството и само хубави неща за всички мои близки и приятели.
Обещавам, да обръщам повече внимание на децата си, особено на най-голямото, защото тя е най-ощетена.
Обещавам да дам воля на творческия си потенциал и да създавам около себе си повече красота.
Обещавам да мрънкам по-малко в къщи и да не се самосъжалявам.
Пожелавам си най-сетне да стана шофьорка и да излизам повече с децата.

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 09:48 от ljuboznatelna

# 2
  • Мнения: 3 914
Пожелавам си само три неща:
1. Детето ми да види света и да го разбере/и тя и аз/
2. Да направи първата си самостоятелна крачка
3. Да зададе първия си въпрос/май някаде го четох Hug/
Нищо друго не искам!!!!
Всъщност всяка година си ги пожелавам,но за първи път в писмен вид , дано този път се сбъднат Peace

П.п. Темата наистина е страхотна Peace

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
поправих се - простете, разбира се не е тъжна темата а ведра...дано остане до догодина когато пак пишемв нова такава

ВИки, нямам търпение да ви свърши епопеята!

Любознателна ако ти мрънкаш някои като мен не знам какво правят...май му се вика опяване Wink

# 4
  • Мнения: 252
Страхотна тема наистина!

Аз си пожелавам здраве и нормално развитие за  моето златно детенце. Искам да  проходи и най-накрая  да  ми каже  "мамо"  Heart Eyes
За  мен, искам да съм по-силна психически и да се  науча да  правя забележка и да  си казвам направо, когато не съм доволна , а  не да си  мълча и да се  примирявам, както правя Rolling Eyes

И обещавам да положа още  усилия да  бъда  по-търпелива и спокойна, както  и по-добра домакиня Crazy

За всички желая весели празници  и най-вече здраве, спокойствие, по-малко всекидневни грижи и повече  почивки от миналата година Hug Много  любов  в семействата ви  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 774
Аз си пожелавам да се сбъдне мечтата на дъщеря ми,която е и моя мечта,разбира се.
Ивка да носи чехли!
Обещавам да се науча да премълчавам,да бъда малко по търпелива и да отделям повече време на Теди.

А,на вас пожелавам да се сбъднат мечтити ви!
Весели празници! Close-mas:

# 6
  • Мнения: 521
Искам,дядо Коледа,живот и здраве за Рая,Калоян и Светослав!
и още малко надежда за мен...
Пък другото само ще дойде!

И здраве за всички тук!

# 7
  • Мнения: 5 525
Наистина темата е много хубава. Аз също искам да си пожелая здраве за семейството ни,  мир в домът ни.
Ще се опитам да бъда по - сдържана и по търпелива.
Много много искам да си пожелая здраве за всички болни дечица, надежда и светло бъдеще за тях.
Весели празници на всички, мир и любов в семействата Ви People Santa.

# 8
  • Мнения: 434
Аз си пожелавам:
1. Всеки ден във всяко отношение Иви да е по-добре и по-добре!
2. да броя поне до 3 преди да говоря,
3. да съм здрава,
4. майка ми да е добре,
5. Венци да е здрав и да има много работа и да изкарва повече пари, защото ние с Иви сме "много скъпи мацки"!
6. Отваряйки форума всеки ден да виждам, че децата ни са по-добре от вчерашния ден!
7. Нова работа и преместване в Шкорпиловци!
Искам всичко и по много и чак ме досрамя!

# 9
  • Мнения: 2 242
Искам всичко и по много и чак ме досрамя!
Само който много иска нещо го постига. Не се срамувай.
За следващата година и аз си пожелавам много неща. Дано се сбъднат!
- Да сме здрави. Всички.
- Владко да се развива все така добре. И още по-добре.
- Да ми върви работата. (от това зависят други неща).
- Да посрещнем следващата Нова Година в нашето си жилище
- Да бъда по-спокоен и въздържан. Така както бях преди.
- Брат ми да преодолее трудностите, пред които е поставен по най-добрия начин
- и... нека има и неизречени неща. Тях също си ги пожелавам не по-малко от другите....
А най-накрая си пожелавам да мога АЗ да направя това, което зависи от мен.

# 10
  • Мнения: 1 234
Темата е страхотна  Hug
Искам да пожелая първо и най-важното да сме живи и здрави цялото семейство и близките ми, всичките ни приятели, сред които сте вие! Марти да започне да говори и да разбира все повече неща, да бъде спокойно и щастливо дете! В градината да се чувства добре, да е разбран, да нямаме проблеми с госпожите, за да бъда спокойна и аз, когато го оставям! Да се чувстваме и двамата с мъж ми удовлетворени от работата си! Да ви се похваля напролет, че съм станала щастлива леля на здраво бебе!
- и... нека има и неизречени неща. Тях също си ги пожелавам не по-малко от другите....
Peace

# 11
  • Мнения: 919
Пожелавам си само здраве за всички мои близки -семейството ми,приятели,роднини... Party

# 12
  • Мнения: 2 327
Миналата година и ние имахме подобна тема си спомням. А може и да беше малко след Коледа - Какво сме постигнали и какво все още искаме да постигнем през годината. Тогава писах че искам детето ми да е при мен и да си имаме дом. И това най-после се случи. Даже си имаме и бонус - мъж, който се грижи за нас и ние за него Simple Smile
За следващата година освен здраве за всички покрай мен си пожелавам Гинко да настригне връстниците си в развитието си, да проговори, да напредне с моториката, да разбира все повече и повече. И най-вече да не му отркият нова малформация или заболяване.
Пожелавам си и още една желана и чакана лентичка  Embarassed

# 13
  • Мнения: 408
Страхотна тема.  bouquet
1. Пожелавам си цялото ми семейство да е здраво.
2. Бог да даде много сила на Криси, за да може да преодолее операцията която предстои.
3. Бог да даде сили и на мен да мога да бъда полезна на детето си в трудния момент.
4. Нека Вики е малко по търпелива.
5. Пожелавам си да намирам повече време и за голямото си дете.
А на всички вас пожелавам много много здраве. Hug

# 14
  • Мнения: 2 232
1. Пожелавам  здраве, здраве и пак здраве за цялото семейство.
2.Анджи, по-малко да боледува и да има напредък в развитието му, да почне да проговаря и да може да иска с думички разни неща, да се отучим от пампите и да почне да се храни сам(май ,много искам)  Blush
3.Батко му  също да е здрав и мааалко по-послушен, абе да е здрав, послушно си е момчето. Crazy
4.За таткото -все така да ни обича и грижи за нас.Да ни е жив и здрав.
5. За мен, да съм здрава за да мога да си ги гледам и да съм малко по здържана и да броя първо до 10, преди да кажа нещо.
6.Всички мои близки да са живи и здрави
7. Всички вие да сте здрави и все по-малко проблеми с дечицата да имате, и те разбира се, да са живи и здрави. Praynig

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 14:50 от Deja Vu

Общи условия

Активация на акаунт