Къде пазаруват българите в Рим италия?

  • 13 234
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 275
   Ще бъдем за нова година в Рим , но за кратко и поради тази причина бих искала да разбера ще успея ли да напазарувам на 30 декември от намаленията примерно в Н&М  или ЗАРА или  други такива марки достъпни за нас. Имали големи молове в центъра ??? Как се стига до тях??....

# 1
  • Мнения: 529
На Via del Corso (центр. магазинна улица) има доста магазини, в това число и Зара. МОЛ-ове в центъра не видях, има магазини подобни на ЦУМ, но по-малки.  Ако пътувате със самолет, сравнително близо до летище има МОЛ, пеша няма да стигнете, обаче на такси не е далеч. Мисля, че се казва Леонардо да Винчи.

Моето мнение е, че ако не сте били в Рим досега и не разполагате с много време, по-добре пропуснете шопинга и се насладете на величествената архитектура.

# 2
  • Мнения: 784
И аз се интересувам от пазара в Рим Simple Smile

# 3
  • Мнения: 529
От какво по-точно? Дали ще си с кола в Рим?

# 4
  • София
  • Мнения: 2 019
Ние като бяхме в Рим ни заведоха в един аутлет "Валмонтоне" мисля, че се казваше. До колкото си спомням се кара по магистралата за Неапол. При всички положения помня, че се излизаше по пътя, където е Рома ест. Страшно сме доволни, напазарувахме си много хубави неща. За другите магазини намаленията започват от 4 или 7 януари.

# 5
  • Мнения: 1 544
Дай малко повече инфо, за колко време ще те там ,ще разполагате ли с кола и горе долу къде ще спите.
По принцип намаленията започват след 5 януари . Иначе има доста добри търговски зони ,но са по всички краища на града затова ако кажеш някакъв район мога да се опитам да ти обясня някои от любимите ми магзини а ако сте без кола мога с метрото да те ориентирам къде да пообиколите .

# 6
  • Мнения: 275
    Благодаря на всички за отговорите  bouquet  bouquet

     В Рим ще бъдем само на 30,31 и първи като все пак имаме и резервация за туристическа обиколка на забележителностите и ако тогава остане време  ще пазаруваме. Хотелът ни е ШЕРАТОН и мисля, че не се намира в центъра . С метрото ли ще е най удобно или с такси да се предвижим?(  аз имам такъв  #Crazy #Crazyопит в метрото във виена)
    Е.. няма да ни се размине и централната търговска улица , но ако е по изгодно в някой по отдалечен мол защо пък да не отидем и там.

# 7
  • Мнения: 1 544
Значи, Шератон е доста близо до летището по пътя към Рим /летището е малко извън града/ от самото летище до центъра има нещо като влакче-метро с което може да стигнете до въпросната Via del Corso  една от центарлните търговски улици /слиза се на последната спирка/  Иначе първия квартал след Шератон е Eur а там е любимият ми търговски център не е нещо уникално ,но е доста приятен ,а и ще ви е сравнително близо ако имате малко време и няма как да се отдалечавате може да хвърлите едно око там има хубави магазинчета. Търговския център се казва ,,I GRANAI,, който и да попитате ще ви ориентира. По повод такситата е доста сложно защото така на улицата няма как да го хванете а трябва да се поръча да се каже адрес и т.н. а и не са евтини с този трафик там трябва да изтупате една торба пари ако решите да се придвижвате с такси. Ми май това се сещам за сега ,ако имаш някъкви въпроси питай ако не ви желая хубаво искарване и весели празници  Hug

# 8
Ние като бяхме в Рим ни заведоха в един аутлет "Валмонтоне" мисля, че се казваше. До колкото си спомням се кара по магистралата за Неапол. При всички положения помня, че се излизаше по пътя, където е Рома ест. Страшно сме доволни, напазарувахме си много хубави неща. За другите магазини намаленията започват от 4 или 7 януари.
Позволявам си да "съживя" малко темата. Та и аз видях, че намаленията в Италия са от 7-ми януари до 1-ви март. И много ми се ще да отида до Ботуша, но не знам къде точно са най-изгодните за шопинг аутлети. Ако някой помогне и ме насочи ще съм му много задължена. И колко горе-долу са намаленията и на кой марки. Защото много ме блазнят и Метцинген, и другото дето е до Франкфурт- Wertheim.  В градчето до Щутгарт ходих на 2-3 пъти и останах доста впечатлена от цените. Обаче една приятелка ми каза да пробвам в Италия, понеже там било по-евтино (когато са намаленията). Вие какво ще ме посъветвате?

Общи условия

Активация на акаунт