Диферилин и цикъл...?

  • 752
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,
благодаря на всички Ви за изчерпателните сведения за Диферилина и всичко свързано с него. Именно от този форум, от всички Вас разбрах за него, за ефекта и отговорите на доста вълнуващи ме въпроси.
Моля за помощ - дайте ми съвет...
Биха ми вече първата инжекция Диферилин и 14 дни по - късно ми дойде цикъла /или поне е нещо подобно, вече е втори ден, не не кърви чак толкова обилно като за нормален цикъл/.
Диферилина ми го би личната ми лекарка, която за първи път виждаше подобна инжекция, май го направихме като хората...знам ли... Thinking
Вчера, като ми дойде ходих при нея и тя се обади да попита гинеколожката за кръвотечението, което принципно не трябваше да има и тя и каза, че след първата инжекция има случаи на цикъл, но след втората не би трябвало да има... newsm78
Моля тези, които са си били Диферилин да ми пишат тук или като лс имаха ли кръвотечения, колко дни, обилно ли беше, какво казаха техните гинеколози...побърках се от вчера насам.
Мисля си даже, че нямаше смисъл да взимам Диферилина, ако той няма ефекта, който трябваше да има...
Момичета, моля ... SOS...как беше при Вас...? Thinking

# 1
  • Мнения: 53
Не се притеснявай!Почти на всички им идва след първата инжекция.На мен също ми дойде и беше доста продължителен.Да не говоря, че чак след 4-та ми спря изцяло.Но док ми каза, че въпреки това лекарството си действа.
Успех!

# 2
Не се притеснявай!Почти на всички им идва след първата инжекция.На мен също ми дойде и беше доста продължителен.Да не говоря, че чак след 4-та ми спря изцяло.Но док ми каза, че въпреки това лекарството си действа.
Успех!
Благодаря много за успокоителния отговор...
Лек ден

# 3
  • Мнения: 844
не се безпокой при 90% от момичетата след първата инжекция им идва . на някои по - обилно , при други по-оскъдно , но е нормално , така че няма страшно!
относно инжектирането - важното е инжекцията да се бие веднага след като се смесят двата компонента и да се бие дълбоко мускулно!

# 4
  • Мнения: 4 306
На мен диферилин ми биха като блокаж преди ин витро.
Цикълът показва, че вече започва да действа и блокира хипофизата. Нормално е кървенето да не е точно като мензис или да се проточи малко повече.

Общи условия

Активация на акаунт