Въпрос към хакерите

  • 1 315
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 207
Преди малко синът ми базара компа и къде е бутнал и сега го няма полето къде трябва да се пишат интернет адресите.
Като вляза в Internet Explorer отгоре има само полето където са стандартните бутони и ICQ Toolbar.
Помогнете ми,моля ви Praynig

# 1
  • Мнения: 2 212
View -> Toolbars -> Navigation Toolbar - тук трябва да има отметка, а той явно я е махнал.

# 2
  • Мнения: 1 207
Ами след toolbar има:standart buttons,address bar,links,ICQ toolbar,lock the toolbar,но това го няма което ти го писа.
Махах и слагах отметката на address bar-а където според мен би трябвало да стане,но уви. Thinking

# 3
  • Мнения: 2 212
А, сори, аз гледам в мозилата и ти говоря за интернет експолорера Crazy
Значи, точно така, на Address bar трябва да има отметка...пробвай да я сложиш и после рестартирай браузера.

# 4
  • Мнения: 77
здрасти, "address bar" трябва да е чекнато и ще ти се появи пак поленцето.

успех!

--
сат

# 5
  • Мнения: 1 207
Ами има отметка и като изляза и пак го пусна пак го няма пустото поле.Този дребосък ще го шамаря.
Миалата седмица събори компа и беше на ремонт 2 седмици. Close

# 6
  • Мнения: 1 224
Десен бутон на полето където трябва да ти е адрес бар-а и отметни Standard Buttons,Address bar,Links и би трябвало да ти се оправи Crazy

# 7
  • Мнения: 354
Да не би просто да е скрито полето- бялото, нали за това говориш.Пробвай с мишката да го издърпаш на ляво.

# 8
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 227
Здравейте. Искам да питам - има ли начин, ако си харесам емотикони от един форум, да имам възможността да ги ползвам в друг ? smile3521 smile3521 smile3521

# 9
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
има, копираш му адреса от пропъртис и го пействаш тук примерно, но между [img]-та

# 10
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 227
има, копираш му адреса от пропъртис и го пействаш тук примерно, но между [img]-та
Благодаря за бързия отговор.  newsm47 newsm47 newsm47

# 11
  • Мнения: 17 546
Хора, има си чудна тема за всичките тези неща
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289830.0;topicseen

# 12
  • Мнения: 1 479
Хора, има си чудна тема за всичките тези неща
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=289830.0;topicseen
Еееее,мерси и от мен  bouquetНе знаех,че имало и такава тема.

Общи условия

Активация на акаунт