Каква книга бихте подарили на мъж?

  • 12 492
  • 88
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 619
Здравейте!Бих искала да потърся вашата помощ относно избора си в закупуването на книга-подарък за мъж.ТОЙ ми е много близък,приятел,имаме и нещо повече - духовна връзка.Абе няма какво да го овъртам-не сме просто приятели  Rolling Eyes,но се надявам да не станеме и нещо повече от това ....объркано,нали?!  Thinking Искам да му направя коледен подарък-нещо залвадяващо,нещо което би могло да бъде интересно на един мъж. Абе дайте съвет -който повече чете!Благодаря Ви най искренно!

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 23:46 от ronkis

# 1
  • Мнения: 3 423
Това е един чудесен подарък.
Хем полезен, хем приятен.



Ако не му хареса на духовния
приятел, одухотвори себе си!

# 2
  • Мнения: 6 991
Хех, като ти е толкова близък приятел, би трябвало да знаеш какво обича да чете.
Аз бих избрала фентъзи - мъжете около мен това четат Wink

# 3
  • Мнения: 268
... newsm78криминале

# 4
  • София
  • Мнения: 619
Виждали сме се веднъж за 10мин.,пишем си всеки ден ,чуваме се през ден два по тел.-така от 3 години!Искам да е нещо което ще го предизвика,ще го изненада......!

# 5
  • Мнения: 268
 списание"Съвременник",супер интересно...разкази,поезия... Peace

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Съпругът ми беше много радостен от факта,че му подариха"Пътеводител на галактичекия стопаджия"

# 7
  • Мнения: X
Искам да е нещо което ще го предизвика,ще го изненада......!

Съдейки от пола в профила ти...
 "Аз чакам дете" на Лоранс Перну много ще го изненада...

# 8
  • Мнения: 3 521
Готварска книга Mr. Green!
Много странен въпрос - книгата е личен подарък, точно колкото и бельото - винаги съществува опасност да сбъркаш в подбора!
Ако искаш да му "говориш" с книга подбери нещо, което да ви свързва - ти най-добре знаеш какво ще е то...ако ще е "просто" книга му взимаш последния Хари Потър и жми градО.

п.п. Вземи му "Дневникът на Бриджет Джоунс" или "Записки под възглавката"...или "Параграф 22" или "Рубаят" на Омар Хайам, ако сметнеш, че би търпял да чете нещо в рими.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 105
Препоръчвам "Като гореща вода за шоколад" на Лаура Ескивел.  Grinning
Ама наистина не е книга за всеки мъж. На моя например няма да му хареса. Определено трябва да е романтична натура и малко фантазьор, странник, за да я оцени.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 289
"Мъжете от Марс,жените от Венера"

# 11
  • Мнения: X
Какво послание искаш да му изпратиш с книгата?
Ако си отговориш на този въпрос, ще си отговориш и каква да е книгата.

# 12
  • Мнения: 1 312
Ако се интересува от история:
Български хроники на Стефан Цанев-2 части са.
Чух,че ще излиза и трета,засега не съм я виждала по книжарниците.
Моите рожденници бяха много доволни от подаръците си,после коментират,разказват,препоръчват...

# 13
  • Мнения: 875
новата книга не фредерик бегбеде вече трябва да я има по книжарниците. не съм я чела, но авторът като цяло е много обещаващ.

подари му това, каквото харесва. ти го познаваш най-добре този твой духовен не-само-приятел  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 7 723
На мъж? Кама сутра.... Whistling

Общи условия

Активация на акаунт