НЕКОРЕКТНИ ГАРАНЦИОННИ УСЛОВИЯ ОТ GET.BG

  • 2 354
  • 19
  •   1
Отговори
Здравейте Wink
юни месец си купих телефон от Get.bg за 639лв.Постоянно се разваля и не искат да ми го сменят.Пуснах жалба в комисията за защита на потребителите и чакам отговор.Предлагам да им спретнем една предколедна антиреклама в медиите  за да видят че не може безнаказано да се подиграват с хората.Предполагам че има много изпатили-пишете!!!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 19
Пък аз щях да си поръчвам телефон от там  Sick
Добре,че видях темата....

# 2
  • някъде
  • Мнения: 979
Мисля,че скоро имаше тема пак от недоволни клиенти на сайта newsm78Аз не съм поръчвала,но явно и няма да го направя.Струва ми се,че чуждите сайтове са по-коректни.Но пак не може да слагаме всички под една шапка де.

# 3
  • Germany
  • Мнения: 7 922
Аз също съм от потърпевшите, пуснах и тема преди време... Смениха ми тел., но със сигурност няма да си купя нищо повече от тях, а и не само аз...

# 4
Здравейте на всики!
Искам да ви съобщя за т.нар. Sistema silver - ултразвукова "пералня", предлагана от гет.бг.
Това е уред, с който можете да си увредите тъпанетата, но не и да почистите и петънце, което се премахва с две тръквания на ръка и без препарат!
Не се оставяйте да ви излъжат, точно както излъгаха и мен за втори път. Първия път с гаранцията на мобилен телефон, а сега и с тая пералня!

Цитат от второто ми писмо към тая група:

Цитат
Т.нар. пералня, която ми изпратихте след огромно зайъснение не ПЕРЕ, дори и не предизвиква лекичко отделяне на петна, които излизат с едно тръкване направено на ръка!
Настоявам за навременна реакция от ваша страна: връщане на продукта и възстановяване на сумата, която съм заплатил предварително или замяна с продукт, посочен от мен, като евентуалната разлика в цените ще бъде покрита от мен или вас в зависимост от стойността на другия продукт.

това е, след като веднъж вече си поисках парите в седемдневния срок, който е обявен от "Защита на потребителя". В разговор по телефона с управителя на гет ме умеди, че ми е пратен дефектен продукт и ще ми го сменят безплатно за ден-два... което не беше така. Смяната отне около десетина дни, след което получих отново бръмчащо нещо, което имат наглостта да нарекат пералня.

# 5
  • Мнения: 1 207
На мен пък ми пратиха поръчката  с един липсващ артикул.И  вече 3 мейл им пиша и ни вест,ни кост.
Направо съм им бясна.

# 6
  • София
  • Мнения: 8 275
John3V , мислех че вече никой не купува тези "перални". Бума на тези простотии наречени ултразвукови, произвеждани дори в БГ, беше преди 10тиан години. Да не говорим, че честотата е далече от УКВ.

Имам телефон от тях засега единственото не коректно бе, че телефона който взехме не е с оригинално лого(на снимката беше така), а с лого на немски оператор, не виждам какво лошо има да е ясно, защо цената при тях е по-разлина примерно с 50%(сравнено с Германос). Но както каза мъж ми "на тая цена си заслужава риска"
Иначе не личи да е ползван (за разлика от последния "чисто нов" купен от Германос, имаше бонус: проведени разговори, снимки, смс-и), явно само малко е отключен

# 7
  • Мнения: 5 370
М-да, както казва и Десем, си поемаш сам риска да ....купуваш евтино.
Техника , телефони и т.н.-само от оторизирани дилъри. Никога не бих си и ПОМИСЛИЛА да купувам онлайн телефон, фотоапарат, пералня....и каквото и да било друго. Stop

# 8
  • София
  • Мнения: 4 746
Аз си взех телефон от тях преди 10-на дни. Не мога да кажа за качеството, защото ми го откраднаха на 3-я ден  #Cussing out Cry НО чаках 5 дни да ми го одтсавят, като всеки път ми казваха на следващия ден и аз трябваше да вися да ги чакам. Накрая им казах, че ако не ми го доставят до определен час, няма нужда да си правят труда и се постараха. Освен това на снимката в сайт-а е показан телефон с шарки http://www.gsmeasy.nl/images/gsm/big/575_2.jpg, а получих чисто черен. Иначе комплектът си беше пълен.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 075
Освен това на снимката в сайт-а е показан телефон с шарки http://www.gsmeasy.nl/images/gsm/big/575_2.jpg, а получих чисто черен. Иначе комплектът си беше пълен.
в случая си била на "далавера" обаче!  Peace Чисто черния е лимитирана серия на дизайнера Giambattista Valli и е малко по-скъп от обикновения 7373!  Peace А през новата година ти пожелавам да нямаш такива кофти моменти, а на този, който е откраднал телефона да му е най-тъпата година в живота!  Twisted Evil

# 10
  • София
  • Мнения: 4 746
Освен това на снимката в сайт-а е показан телефон с шарки http://www.gsmeasy.nl/images/gsm/big/575_2.jpg, а получих чисто черен. Иначе комплектът си беше пълен.
в случая си била на "далавера" обаче!  Peace Чисто черния е лимитирана серия на дизайнера Giambattista Valli и е малко по-скъп от обикновения 7373!  Peace А през новата година ти пожелавам да нямаш такива кофти моменти, а на този, който е откраднал телефона да му е най-тъпата година в живота!  Twisted Evil
Благодаря ти  Hug Обаче лимитираната серия си е обявена отделно и е по-скъпичка наистина, има и някакви по-различни аксесоари към нея.

# 11
  • Мнения: 154
Тая тема е или реклама или антиреклама на сайта ,а може и двете  Laughing Рекламо-антиреклама Crazy

# 12
  • Мнения: 4 916
Тая тема е или реклама или антиреклама на сайта ,а може и двете  Laughing Рекламо-антиреклама Crazy

Едва ли има някакъв скрит замисъл. Хората просто споделят.

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Mъжът ми ми подари телефон за нова година,поръчан от сайт -spam283-. Беше използван,без лепенка на дисплея и камерата, едвам забележимо одраскан заден панел и за капак като проверих колко време е говорено с него(не в менюто,а с един дълъг код) излезе час и 40 минути,а в самото меню 3-4 мин отчетени. естествено веднага ми го смениха без да гъкнат дето се казва,ама защо трябва да се разправям .Толкова се ядосах, че не е поръчал от гет.бг ,а то се оказа че всичките са едни и същи мошеници. 

# 14
  • София
  • Мнения: 4 746
Mъжът ми ми подари телефон за нова година,поръчан от сайт -spam283-. Беше използван,без лепенка на дисплея и камерата, едвам забележимо одраскан заден панел и за капак като проверих колко време е говорено с него(не в менюто,а с един дълъг код) излезе час и 40 минути,а в самото меню 3-4 мин отчетени. естествено веднага ми го смениха без да гъкнат дето се казва,ама защо трябва да се разправям .Толкова се ядосах, че не е поръчал от гет.бг ,а то се оказа че всичките са едни и същи мошеници. 
E, този, който аз получих определено си беше нов. С всички лепенки и глупости, калъфчета и верижки.

Общи условия

Активация на акаунт