Някой купувал ли си е....

  • 895
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 725
Здравейте,Купихме  си  маслен радиатор с вграден термовентилатор на фирмата Теsy,моделът е Heat machine 3000 w.Пускаме го вече няколко пъти да работи на пълна мощност в малка стая,която е 15 градуса,но след 3-4 часа работа температурата става най-много 19 градуса.Имаме духалка на същата фирма,която е 2000 вата.От нея сме много доволни.В тази същата стая за 30 мин покачва температурата над 20 градуса.Въпросът ми е:някой има ли същият радиатор и дали е доволен от него?Или нащият дава дефект?предварително благодаря  за отговорите.

# 1
  • Мнения: 44
Здравей, ние от 3години сме с такъв радиатор и съм много доволна. Проверете дали всичко е включено както трябва ако не си използвайте гаранцията. По принцип са много хубави, могат да поддържат определена температура -  затопляш с вентилатора и после само поддържаш. Много добър избор.

# 2
  • Мнения: 3 830
М, предпочитам климатик да си купя, отколкото радиатор. И с тези 3000w....си е истинскки кожодер... Naughty

# 3
  • Мнения: 734
М, предпочитам климатик да си купя, отколкото радиатор. И с тези 3000w....си е истинскки кожодер... Naughty

Не е съвсем по темата - нямам опит с маслени радиатори, но това, че едното е 3000 W, а другото - 2000, означава единствено по-висока сметка за ток....Ние сме с климатик, който харчи между 0.09 и 1.3 kW, като през лятото по принцип харчи повече ток. Т.е. зимата не достиха 1300 W и е супер! При положение, че сме в нов блок, без съседи си се справя чудесно без да се напъва...Та така за киловатите..

# 4
  • Мнения: 1 679
Да, имам, доволни сме и дори миналата седмица купихме втори. След като поработи известно време, поддържа необходимата температура.

# 5
  • Мнения: 77
здрасти, аз имам маслен радиатор на друга марка, но топли много добре...

--
сат

# 6
Имам маслен радиатор от около 5 години, марка Sapir, 2000 кВ мощност. Топли перфектно единствената стая в гарсониерата и харчи съвсем скромно ток, по-икономично е от парното на Топлофикация София, което за студената баня и малката кухня винаги ми взима повече пари - горе долу двойно. За разлика от климатиците, които тук някой похвали,
е съвършено безшумен и не се е повреждал изобщо. Извадих късмет, че се спука радиаторът на парното в стаята и нямах пари за нов - така "компромисно" купих този китайски маслен радиатор, но като си видях сметката за ток, се смаях и повече не помислих за парно.

Общи условия

Активация на акаунт