Отговори
  • Мнения: 1 470
Може да звучи и безумно,но много неща в живота ни са се случвали въпреки това...
Ако тези които са горе,са мислели някога-Дали ще стане?!Защо пък точно аз?!Да не се прецакам нещо?!И пр.,и пр.,едва ли биха стигнали там...
Та на въпроса:Има ли желаещи,да създадем партия коя да защитава нашите интереси,в която ние да сме водещи фигури?!Ако има такива,нека пишат!Моля другите просто да стоят настрана както правят обикновенно!!!
 

   Само да помоля,който иска да се включи,или тук да го напише,или на лични!!!Все пак да подържаме връзка...

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 14:49 от Червената Шапчица

# 1
  • Мнения: 3 423
Хахахаха, играла съм на такава игра,
занимавах се с финансите на Япония.
Веселяшко беше.
Като те чета обаче, не мисля, че имаш
заложбите да управляваш вместо това
правителство. Или вместо което и да е.
Скрий се или се отдай на домакинство.

# 2
  • Мнения: 2 401
Лелееее не само аз съм "изтрещяла" днес.  newsm62
Развесели ме.
Поздрави    bouquet

# 3
  • Мнения: 1 470
Хахахаха, играла съм на такава игра,
занимавах се с финансите на Япония.
Веселяшко беше.
Като те чета обаче, не мисля, че имаш
заложбите да управляваш вместо това
правителство. Или вместо което и да е.
Скрий се или се отдай на домакинство.


ХАХАХА
Като ме четеш,нищо не знаеш за мен...
И аз НЕ желая да управлявам...
И с удоволствие бих се отдала на домакинство,ако можех да си го позволя...
Защо си мислите,че не предпочитам децата си,пред вас?!

# 4
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
ми сигурно Ще има, в България вси4ки са политици и футболни треньори  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 426
"Има ли желаещи,да създадем партия коя да защитава нашите интереси,в която ние да сме водещи фигури?" това малко не го разбрах, лидерът е един около който се оформя кръгът, че много водещи разплитат чергата

# 6
  • Мнения: 1 470
"Има ли желаещи,да създадем партия коя да защитава нашите интереси,в която ние да сме водещи фигури?" това малко не го разбрах, лидерът е един около който се оформя кръгът, че много водещи разплитат чергата
В процеса на работа ще се открои някой лидер надявам се?!Но това не значи че неговото мнение ще е миродавно...В този смисъл включвам"водещи фигури"...

# 7
  • Мнения: 2
Пак основна грешка... то и сега е пълно с партийки и партиища в които лидерът е само един. На мен не ми трябва да влизам в политиката - аз мога да бачкам. Темата ти е продиктувана от някакви приятни емоции в недалечното минало , но не виждам как ще се промени дереджето с предложението ти. Това което аз ще направя е , да давам кураж на двете ми деца да се махнат от тук. Наистина ли мислиш , че новосформираната партийка ще е с идеални цели? Ще се напълни с лапачи и фльорци от кол  и въже...и ще свършиш в панделата преди още да си започнала активна политическа дейност. В тази държава , това което можеш да направиш и да имаш файда е да станеш мутра...или поне някакъв световен шампион. Тогава ще можеш да караш пияна , да убиваш хора , да крадеш , да чукаш когото си искаш...и всичко това ще е напълно легално. Даже ще бъде пълно с олигофренясали зомбита , които да те аплодират.
Това което можем да направим за нас си и децата си , е да ги пратим завинаги в чужбина. На другите места държавите се грижат за хората емигранти и ако те са стойностни им предлагат удобства с цел те никога да не ги напуснат. А тук нашата се стреми да ни унищожи и поощрява семеизпразванките на мангалите.
Както вече писах - да я закриваме тая държава. Стига вече.

# 8
  • София
  • Мнения: 38 397
Казала съм на близките ми - ако един ден посегна към политиката, бийте ме през ръцете.
Иначе бих могла - особено с моята специалност.
Но не искам.
Иначе държавата си е хубава и даже мисля че има бъдеще.

# 9
  • Мнения: 1 470
Хубав Татко,въобще не ми е продиктувана темата,от романтични емоции...А напротив,омръзна ми да чета в този форум колко ужасно живеем...Аз впрочем въобще не живея ужасно!Дори напротив,на този етап сме си направо добре...просто се чудя на всички вайкащи се,какво правят?!Нормалният човек като има проблем,просто го решава и толкова...Аз сама за себе си,така правя!Защо да бягам?!От какво?!От себе си ли?!Та в онези страни за които ти говориш,смяташ ли че политиците не са хора?!Че са по стойностни ли?!Или че им стигат парите?!На кой му стигат парите?!В онези страни хората НЕ бягат!Когато имат проблем,простно го решават.Това е!!!А пак питам,щом не ти харесват сегашните ни политици,защо не искаш ти да вземеш тяхното място?!Ето аз ти предлагам възможност поне да опиташ?!

# 10
  • Мнения: 1 072
Намеря ли си финансиране, хвърлям се в дълбоките води.
Държавата какви магарета в политиката преживя? Навярно ще преживее и мен.
Трябват ми две години за да сформирам екип. Ще взема специалисти по области, което е лесно да откриеш. Трудното е да изучиш слабостите им, за да знаеш какви глупости ще ти сервират. После ще създам апарат за наблюдение на съветниците си, който ще е два пъти по-многоброен от броя на самите съветници. Груба сметка - по 2 парчета на глава. След това ще мога да им се доверявам.  Grinning

Мойта игра ще е, да убеждавам "финансирането" да не вършим фатални глупости и да оставим нещо след нас.

Започвам да пиша платформа.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2
...какво точно ми предлагаш не разбирам? Знаеш ли...има една поговорка "сития на гладния не вярва"...та и работат тук сега е същата. Задаваш ли си въпроса защо хората в другите страни не бягат? Аз ще ти кажа - защото държавата им се грижи за тях , съзнавайки , че тя има нужда от поданниците си , а тук е обратното. Абдикирала държава и хора които имат нужда да се гордеят , че са от някъде си. Обяснете ми на мен простия , какво е направила държавата за вас. Обяснете ми моля.
Проблемите се решават когато има условия за това , а не с голи приказки мили ми момичета.
Живеете си добре - ами хубаво , той и азис си живее като цар..., че и цар Киро е цар...всъщност ако питаш и някой лигльо с Голф може ли да кара (примерно) , и той ще ти каже , че е цар...абе тука царе да искаш!

# 12
  • Мнения: 1 470
Намеря ли си финансиране, хвърлям се в дълбоките води.
Държавата какви магарета в политиката преживя? Навярно ще преживее и мен.
Трябват ми две години за да сформирам екип. Ще взема специалисти по области, което е лесно да откриеш. Трудното е да изучиш слабостите им, за да знаеш какви глупости ще ти сервират. После ще създам апарат за наблюдение на съветниците си, който ще е два пъти по-многоброен от броя на самите съветници. Груба сметка - по 2 парчета на глава. След това ще мога да им се доверявам.  Grinning

Мойта игра ще е, да убеждавам "финансирането" да не вършим фатални глупости и да оставим нещо след нас.

Започвам да пиша платформа.  Mr. Green
Е това вече е нещо градивно!!!  bouquet

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 179
Шапчице, от много подписки и апели май ти се завъртя главата?!

Аз съм навита. Но да съм лидерът  Crossing Arms Не бих се задоволила да съм само част от екипа. Даже и предизборен лозунг си имам- Ще крада много, но така, че да остане и за вас.

# 14
  • Мнения: 2


Аз съм навита. Но да съм лидерът  Crossing Arms
Не става - аз ше съм лидерът , 'щото съм единственият мъж...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт