Проблем

  • 1 816
  • 31
  •   1
Отговори
Здравейте,
Преди около седмица ви писах , че съм си правила тест за бременост и че е показал две ясни хубави чертички и ви питах кога е хубаво да се ходи на гинеколог.Е ходих на гинеколог установи се бременост от три седмици.Споделих му . че имам леки болки и той ми изписа дуфастон.Така и болките намаляха  от както го пия но ето , че започна леко зацапване от вчера вечерта.Съвсем лекичко е но съм много притеснена.Мъча се да се свържа с гинеколога си но не мога защото него го няма.Незнам какво да правя.Направо полудявам.Някой ако знае нека да дъде съвет какво се прави в такива случаи.

# 1
  • Мнения: 1 008
Гледай повече да лежиш, но не спирай да се опитваш да се свържеш с доктора. Аз съм имала също зацапвания, слагаха ми инжекции Прегнил и пиех Отрогестан.

# 2
  • Мнения: 262
Първо се усокой и гледай да не се разхождаш много.Знам,че понякога  в първите 3 м  около датата на цикъла се случва такова цапане. Единственото,което съм компетентна да кажа е- търси до дупка гинеколога си. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременнст!  bouquet А докато чакаш мисли позитивно ,сигурна съм че мслите ти ще стигнат до бебчо и то ще си трае до края. Simple Smile Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ако много се тревожиш пък иде на друг лекар  Thinking
Успех!  Peace

# 4
  • Мнения: 2 336
Изпий две хапчета нош па.

# 5
  • Мнения: 3 621
Изпий две хапчета нош па.

и ако не намериш твоя гинеколог , непременно отиди при друг , или в спешното .Пожелавам ти късмет и леко бременеене

# 6
  • Мнения: 41
Аз около 4-та седмица имах такова зацапване, дори си мислех, че ми е дошло, а после излезе, че съм бременна Simple Smile По това време оплодената яйцеклетка се закрепя на стената на матката и от това понякога се получава зацапването. Както и други момичета са ти казали, около датата на цикъла също е възможно да се получи такова нещо. Продължавай да се опитваш да се свържеш с гинеколога си, но не се шашкай.

# 7
  • Мнения: 5 026
Никакво кръвотечение/зацапване не е нормално. Консултирай се с друг лекар. Не отлагай! Успех!

# 8
  • Мнения: 728
При повечето бременни се появява течение, което никак не е приятно но е съвсем нормално.
Но ако в течението има кръв по добре иди на лекар, след като не намираш твоя иди при друг.
Желая ти леко бременеене и здраво и красиво бебче

# 9
  • Мнения: 702
Не отлагай отиди при друг лекар!Дано всичко да е ОК!

# 10
  • Мнения: 5 401
Миличка, и при мен се получи такова зацапване в 7-ма г.с., само че нямах болки. Пих 2 месеца Дуфастон и Но-шпа, лежах в Шейново и после вкъщи. Слава Богу, плода се задържа и се роди здраво бебче.  Praynig Бременността ми беше много, много лека, но се пазих от пътуване, чистене и други по-тежки наторвания. За сметка на това ходих пеш като луда до края.

Стискам палци всичко да е наред! Ако не можеш да намериш твоя лекар, потърси друг! Нека те види на видеозон-а и да ти предпише лечение! Почивай си и мисли позитивно!   bouquet

# 11
  • Мнения: 636
Никакво кръвотечение/зацапване не е нормално. Консултирай се с друг лекар. Не отлагай! Успех!
Peace Peace Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 242
Аз също съм на мнение, че трябва да потърсиш мнението на друг гинеколог. Дано всичко да е наред  Praynig.

# 13
  • Мнения: 510
Миличка, моля те иди на друг лекар. Нека те посъветват.
Желая ти лека и безпроблемна бременност.
И да пишеш какво е станало  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз бих отишла в най-близката поликлиника или спешно отделение на болница.Понякога в такива случаи е важно да се действа бързо.

Общи условия

Активация на акаунт