професията ви

  • 54 472
  • 771
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 844
не видях да има такава тема,а ще е полезно да споделим каква е професията ни,хем е начин да научим още нещо за другия,хем може да е полезно ако някои има въпрос от вашия бранш. Hug
е какво работите или каква специалност имате?
аз завършвам право и смятам да се реализирам в тази област или евентуално в психологията,която ще запиша като второ висше,живот и здраве.

# 1
  • Мнения: 2 336
Инж-химик в ХВП. Работя в иновации в козметично предприятие.

# 2
# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Може да е последната, но има хора, коита са си сменили професиите. Аз от 1 месец съм Маман. Казват ми и Каката  15 Еми много съм доволна, някак си се разтоварвам на работата си, разбираш ли?

# 4
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
УЖ "счетоводител"

# 5
  • София
  • Мнения: 12 550
Журналист

# 6
  • София
  • Мнения: 118
офис координатор в софтуерна фирма

# 7
  • Мнения: 337
Уж застраховател Joy

# 8
  • Мнения: 2 070

И аз правя опити за такъв. Точно месец изкарах. Но според личната ми лекарка ще трябва да ми се удължи болничния и да си седя вкъщи. Работодателите ми едва ли ще са доволни и съгласни и най-вероятно ще си остана само с опитите. Иначе по диплома съм бакалавър Историк-Етнолог.

# 9
  • Мнения: 3 459
Ако не ми излязат криви сметките след 4 години тряаа съм бакалавър - логопед и магистър - психолог

# 10
  • Мнения: X
по образование съм лингвист,а работя като търговец и преводач

# 11
  • София
  • Мнения: 12 550

И аз правя опити за такъв. Точно месец изкарах. Но според личната ми лекарка ще трябва да ми се удължи болничния и да си седя вкъщи. Работодателите ми едва ли ще са доволни и съгласни и най-вероятно ще си остана само с опитите. Иначе по диплома съм бакалавър Историк-Етнолог.

Зависи много от работодателите Wink

# 12
  • Мнения: 172
Медицинска кибернетика.
Не съм завършила. Докато не стана доктор няма да се спра.
Луда съм за още и още  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 401
Ако не ми излязат криви сметките след 4 години тряаа съм бакалавър - логопед и магистър - психолог

Форума ще ти е адски полезен за магистратурата.  smile3503

# 14
  • София
  • Мнения: 15 913
Валутен касиер, инкасов касиер - всичко свързано с чужди пари в брой

Общи условия

Активация на акаунт