Детска играчка касов апарат?

  • 3 036
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 97
Играчка магазин или касов апарат дали е подходяща за дете на 3 години и къде може да се намери до 50 лв.

# 1
  • някъде
  • Мнения: 979
Монда беше показвала някъде,а пък аз гледах май в сайта на игра4ките.Ето,но е 75лв http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=3255

# 2
  • Мнения: 622
Видях такова нещо в каталога на Хиполенд 25.99лв.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 5 499
В Метро имаше играчка касов апарат между 20 и 25 лв беше цената. Има монети, няколко карти, кутийки, шишета и зеленчуци.
Само дето щерката нещо не си играе с него.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
В Метро касовият апарат е 20 лв. Обаче ако купуваш - оглеждай хубаво, че ние като купувахме на половината не им се отваряха чекмеджетата.
А иначе племенницата много го хареса и се занимава с него. На 3 години е.

# 5
  • Мнения: 55
В Джъмбо има. Тъй като на дъщеря ми това и беше коледното желание огледах ги хубаво. Има около 4 вида - от 15 до 70 лв. Ние специално и купихме един в розова опаковка доволно голяма но не съм доволна от него, защото е само касов апарат и няма продукти в пакета та сега и продукти трябва да копувам. 40 лв. струва но предвид че не е кой знае какво съжалявам, че не взехме от по-евтините. С други думи не го препоръчвам. Но тъй като има разнообразие все нещо ще си харесате.

# 6
  • София
  • Мнения: 6 971
Нашият е от Метро. Разглеждах и по-скъпите и не виждам разлики, които да си струват разликата в цената. Моят син много си играе с касата, наложи се да купуваме и количка за продукти и още продукти  ooooh!

# 7
  • Мнения: 97
Благодаря  за отговорите.

# 8
  • Мнения: 1 655
На Метро видях преди няколко дни, но не мога да ти кажа цена.

Общи условия

Активация на акаунт