Помощ за Skype

  • 1 217
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 435
Пуснах темата в клюкарника,ама ме посъветваха да питам тука.Направо копвам от там за какво става дума:

От вчера,всеки път когато се опитам да влезна в скайпа си и компютърът ми се рестартира.
  comp03Бясна съм вече.  hit  Изтрих го,теглих го отново,инсталирах го и пак същото.
Моля ви,ако някой може да ми даде някакъв съвет.   bouquet
 

# 1
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
каква е операционната система? процесорът? програмата която теглиш (в смисъл за 32/64 битов комп) ?
за буби проверява ли си се?

# 2
  • Мнения: 4 435
 Embarassed Проблема е,че нищо не разбирам от компютри.  ooooh! Знам че съм с Windows XP,но на другите въпроси не мога да отговоря. Уж вируси не откри. newsm78 Преди месец ми се случи същото и аз направо го изтрих и си инсталирах нов скайп и стана без проблем. newsm78

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
теглиш ето това
Spybot - Search & Destroy
от ей тук http://www.spybot.info/en/download/index.html
инсталираш, проверяваш се за буби и тогава инсталираш скайпа.

# 4
  • Мнения: 4 435
Изтеглих го,инсталирах го и сега гледа за буби.Ама май откри защото изписа ето това :
Backdoor.Win32.SdBot.gen                     1entries

# 5
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Провери за ъпдейти на самата програма и пак сканирай ....
махай всички такива гадини.

# 6
  • Мнения: 4 435
Провери за ъпдейти на самата програма и пак сканирай ....
махай всички такива гадини.

Излезнаха 6 такива неща.Всички ги махнах.Пак сканирах,този път нито едно не се появи.Изтеглих нов скайп,ама пак не става.В момента в който кликна на иконката да отворя за да се впиша и рестартира компа.Май няма да стане. Rolling Eyes

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
пробвай като за последно да инсталираш някоя по-стара версия от ей тук
http://oldapps.com/skype.htm
нещо от род ана 3.0 или 2.5

# 8
  • Мнения: 2 907
Аз напоследък не смея да отварям много скайп, защото при мен става нещо подобно. Както всичко си ми върви нормално, с отворени и-нет страници и работен Уърд, в момента в който пусна скайп, пц-то ми блокира, след което съм длъжна да рестартирам. Нито ай си кю, нито мсн ми правят такива мизерии.
А уж нямам червеи и троянци  newsm78

# 9
  • Мнения: 4 435
пробвай като за последно да инсталираш някоя по-стара версия от ей тук
http://oldapps.com/skype.htm
нещо от род ана 3.0 или 2.5

Благодаря ти много.  Hug  bouquet
Явно няма да стане,тия версии дори не мога да ги изтегля.
Наистина благодаря.

# 10
  • Мнения: 2 199
Пробвай така

Control Panel-->System-->advanced-->start Up and-->Recovery-->(UN)tick Automatically Restart

Следващия път когато влезнеш в скайп, ще ти се появи син екран  Cry със съобщение за грешка, в смисък екрана BSoD
после можеш да потърсиш из нета за  тази грешка какво трябва да се промени  Flutter
Успех.

Проблемът най-вече може да се дължи на SoundCard . Tрябва да провериш... може би ще ти трябват
LATEST audio driver за sound card

# 11
  • Мнения: 4 435
Пробвай така

Control Panel-->System-->advanced-->start Up and-->Recovery-->(UN)tick Automatically Restart

Следващия път когато влезнеш в скайп, ще ти се появи син екран  Cry със съобщение за грешка, в смисък екрана BSoD
после можеш да потърсиш из нета за  тази грешка какво трябва да се промени  Flutter
Успех.

Проблемът най-вече може да се дължи на SoundCard . Tрябва да провериш... може би ще ти трябват
LATEST audio driver за sound card


Мерси.Сега ще пробвам и това,обаче пак имам проблем. Embarassed Тъй като менюто ми е на български не знам точно кои да натисна. ooooh!  ooooh!  ooooh!

# 12
  • Мнения: 2 199
На български изобщо не знам как е, съвет от мен, не вярвам да сте толкова зле със английския, слагайте си програмите в оригиналните им "версии", когато търсиш инфо по-лесно ще го намериш на английски  Rolling Eyes
Ай, ся да те видя с български виндоус  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт