срастване на пръстите за или против операция

  • 2 605
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
здр.дъщеря ми е със сраснати прасти на краката,не сме решили дали да правим операция понеже е още малка.но ми се иска да сподели те вашия опит при такъв проблем.

# 1
  • Мнения: 54
Здравей! Аз съм със сраснати пръсти- на единят крак е по-голямо срастването! А сега на въпроса за операцията, категорично НЕ ! Това няма как да й попречи -повярвай ми танцувала съм 10 години класически балет! Вече съм на 34 години и ако не кажа на някой за това ,той няма как да разбере! По цяло лято съм по чехли и с лакирани нокти на краката ,но за пръстите ми никой не забелязва! Ако тя се чувства комфортно просто я оставете на мира по този въпрос!!

# 2
  • Мнения: 44
тя е на 2.7 годинки.и все още не барзаме за операция.притеснява ме че на срастнатото кутре има 2 нокета,което означава че на едното краче има 6 нокета.и по скоро ме е страх да не и стане комплекс.

# 3
  • Мнения: 54
Обяснете ,когато порасне ,че децата са рзлични; едни с крив нос ,на някои им стърчат ушите и ... ,а на нея й кажете ,че е напълно нормална красавица и няма от какво да се притеснява1

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
На моята приятелка детето и е така,и нейния баща,който е ортопед -хирург е казал,че като стане на 12 години ще му направи операция.Дядото на въпросното дете е казал,че няма никакъв проблем операцията е просто козметична.

# 5
  • Мнения: 7 831
Свекър ми има срастване на пръстите, мъжа ми има и съответно и двете деца имат. Според мен това не е никакъв проблем и аз не смятам, че трябва изобщо да се подлагат на операции.

# 6
  • Мнения: 44
благодаря ви че се отзовах те.вапреки че проблема не е сериозен всяко едно мнение ми е от полза.

Общи условия

Активация на акаунт