Бананова каша-защо става така?!?!

  • 1 455
  • 19
  •   1
Отговори
Проблема ми е следния- банановата каша на Хумана ми се втечнява.Правя я по следния начин-150 мл вода и 11 мерит лъжички от тези,които са в новия Аптамил.В началото консистенцията е много добра-кашата е гъста,но като я преполови малката се втечнява и не мога да я загреба с лъжицата.Моля за съвет,ако греша в дозировката.Благодаря Ви!

# 1
  • Мнения: 1 596
и аз искам да разбера,защото имам същата,но още не съм давала...

# 2
  • Мнения: 1 092
не мога да си го обясня newsm78
купувам на малкия само каши на Хумана и никога не съм имала подобен проблем newsm51

# 3
  • Мнения: 27 524
Всички каши се втечняват.  Peace

# 4
  • Мнения: 554
Ние сме на Милупа, но се втечнява много след като се е нахранила и още не съм измила чинийката, остатъка така ми се получава, но не и докато се храним Naughty

# 5
  • София
  • Мнения: 5 757
 Rolling Eyes Колко време се храните? Чувала съм, че ако престои доста време, след като е направена се втечнява. При нас никога не е ставало така, доволна съм от кашите на Хумана.

# 6
Мисля,че около десетина минути ,не повече.Разбърквам я много добре,не остават неразтворени бучици.Да не би да бъркам съотношението вода - каша.На упътването пише 5-5.5 супени лъжици,които по моите сметки се равняват на 11 мерителни бебешки!

# 7
  • София
  • Мнения: 5 757
Мисля,че около десетина минути ,не повече.Разбърквам я много добре,не остават неразтворени бучици.Да не би да бъркам съотношението вода - каша.На упътването пише 5-5.5 супени лъжици,които по моите сметки се равняват на 11 мерителни бебешки!
Щом си става на каша в началото значи не бъркаш. Но ми се вижда странно толкова бързо да се втечни.  Rolling Eyes Аз ги правя на око, не меря точни пропорции.

# 8
# 9
  • Мнения: 1 217
При нас преди така ставаше с всяка каша защото се хранихме бавно.
По едно време почнах да правя не една доза наведнъж, а разделях на 2 дози.
Всички каши се втечняват когато престоят известно време.

# 10
  • Мнения: 508
Всички каши се втечняват.  Peace
И аз така знам Peace

# 11
  • Мнения: 151
За първи път чувам че се втечняват кашите.Ние също сме на Хумана и съм много доволна .Няма никакъв проблем и детето си ги харесва.Аз ги правя на око и става.

# 12
  • Мнения: 506
всички каши се втечняват ако престоят повече,сигурно хапвате по-дълго време Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 17 592
Ами аз кашите ги правя според както ми дойде, не им следя пропорциите, всичките са объркани. Гледам да стане каквато си представям консистенция, а после... ами не знам, той много бързо я изяжда.

# 14
  • Мнения: 2 960
За първи път чувам че се втечняват кашите.Ние също сме на Хумана и съм много доволна .Няма никакъв проблем и детето си ги харесва.Аз ги правя на око и става.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт