Имам разкъсване на плацентата. Сериозно ли е..........

  • 1 729
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Момичата имам разкъсване на плацентата 3 см на 1 см.  Cry Лекарката ми предписа хапчета, но като я попитах дали ще се оправя не ми отговори. Мислите ли че е сериозно?

# 1
  • Мнения: 2 309
Как така не ти е отговорила,върви при друг!
Дано да имаш успешна бременност Praynig

# 2
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Съвета ми е да потърсиш второ мнение и си вземи болничен да лежиш.
Успех! Hug

# 3
  • Мнения: 4 324
И аз ще те посъветвам да потърсиш второ мнение и да лежиш. Пази леглото!

# 4
  • Мнения: 39
Реших когато спра да пия хапчетата ще посетя друг лекар. Благодаря ви за подкрепата стискайте палци  Praynig

# 5
  • Мнения: 611
Палци ще стискаме, но защо трябва да чакаш да спреш хапчетата, отиди при друг лекар, как така не ти отговорила, това да не е кохцерт по желание, ама ха, направо е за #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Извинявам се ако съм груба, но за мен това си е сериозно ooooh!

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Момичата имам разкъсване на плацентата 3 см на 1 см.  Cry Лекарката ми предписа хапчета, но като я попитах дали ще се оправя не ми отговори. Мислите ли че е сериозно?
Или нещо не си разбрала...или докторката ти нещо не е в час - според мен. В 12г.с такива размери са просто...невъзможни..според мен. Имаш ли кървене? И иди при друг доктор. Какви хапчета ти изписа?

# 7
  • Мнения: 39
Хера през първия месец ми течеше кафеникаво и траеше колкото дни си ми е цикъла, на втория месец ми прецапа само веднъж. И като отидох на лекар да видя кво става, тя ми каза че съм била бременна в 12 г.с. И ако трябва да съм точна ми каза че имам разкъсана плацента 38мм на 10мм. Изписа ми 5 дена медикаменти:
3 х 2 Utrogestan
3 х 1 папаверин хидлохлорид
3 х 1 нош па
Utrogestan ми го изписа влагалищно.

Ще отида при друг лекар и ще ви пиша какво е станало.

 Hug Весели празници!

# 8
  • Мнения: 39
Здравейте мацки! Преди малко се върнахме от преглед при гинеколога. Както ме посъветвахте отидохме при друг, вече няма никакав проблем развиваме се добре и скоро ще разберем какво ще е. Спирам хапчетата. Благодаря ви за подкрепата.
Весело изкарване на празниците.   newsm51

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Радвам се Simple Smile Лека и безаварийна до края Simple Smile Но да знаеш, че просто не е имало нищо според мен...ако е имало отлепване на плацентата за три дена не става чудо каквито и хапчета да пиеш /апропо тези хапчета, които пиеш са за отпускане на гладката мускулатура..т.е да нямаш контракции/ Колкото до Утрогестана всеки уважаващ себе си лекар не би трябвало да ти изписва утрогестан при положение, че след 12г.с има плацетна.

# 10
  • Мнения: 219
 Не разбирам дали под разкъсване имаш предвид отлепване. Отлепването е сериозно,защото то се получава от маточните контракции,които могат да изхвърлят плода. На мястото на отлепване се образува мръсна кръв и след изтичането й отлепването зараства( един вид се залепя отново). Това може да се случи и за три дни тоест когато лекарката ти те е видяла да е имало,а после да се е залепило. Важно е сега да се пазиш много и да си почиваш максимално. Честито рождество радвам се че всичко е наред

# 11
  • Мнения: 219
Наистина може и докторката ти да е сгрешила

Общи условия

Активация на акаунт