отпусната кожа по бедрата-има ли разрешение?

  • 11 482
  • 27
  •   1
Отговори
Здравейте,търсих навсякъде,претърсих целия Гугъл,но не открих нищо за разрешаването на моя проблем.А той е следният:Миналата година надух главата на моя съпруг да ми купи компютър и да си включим и-нет.Той се съгласи,детето трагна на училище и аз по цял ден само седях пред компа,и нищо друго не правех.Но когато дойде юни месец и дойде ред на късите поли и по-оскъдните дрехи,вече бях напълняла с 6-7 кг и освен това като изляза на вън под слънчевата светлина кожата по бедрата ми изглежда цялата набраздена(леко набръчкана,най-вече от вътршната страна на краката).Цяло лято не можах да сложа къса пола или нещо по-така.Първо си мислех,че е от напълняването.Но сега виждам,че е нещо друго,защото свалих тези килца,а краката ми са все същите,дори като варвя се тресат.Възможно ли е мускулите ми да са се отпуснали за по-малко от една година,от прекаленото седене на едно място, и това да е причинило отпускането на кожата по бедрата и ханша ми?

Започнах (от 3 седмици) да правя упражнения за стягане мускулите на бедрата и дупето,все още не виждам резултат.Мислите,ли че ако стегна мускулите си и кожата ми ще се поопъне?

Моля,ви ако на някой му се е случвало да даде някакъв съвет,защото вече ще се побъркам!!!

Благодаря ви!

П.С.
на 23 години съм ,174см,61кг,и друг път съм напълнявала с по 4-5 кг,но не е имало ефект върху кожата ми.
 Praynig

# 1
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Е, за три седмици няма как да има видим ефект. Laughing
Ще трябват повечко усилия и някой "истински" спорт. Упражненията не вършат кой знае каква работа.
Няма да навреди и да се мажеш с някое специално кремче. Почти всяка козметична серия има лосион или някакво мазило за стягане на кожата.

# 2
  • Мнения: 3 830
Да, три седмици са малко време... Продължавай да си правиш упражненията за стягане, а също така, когато си взимаш душ, редувай студена с топла вода поняколко пъти.Подобрява кръвообращението, тонизира и стяга кожата.

# 3
Благодаря,ти за бързия отговор,но какво ще рече истински спорт?Това което правя аз е 50мин велоергометър,2 серии клякане и две серии напади и още други упражнения за крака.Колелото го карам вече трети месец,отслабнах с него и с ограничения от хляб,сладко и мазно.Упражненията ги правия от скоро,наистина краката ми стават по-твърди,но дали това ще въздейства и на кожата.Ще продължа,дано има ефект.Благодаря Simple Smile


П.С.
Ако някой знае някакви упражнения за вътрешната част на бедрата (за домашна обстановка) ще съм му много благодарна да каже,защото за там знам само едно,а и там ми е най-засегнатата зона.

# 4
Estellia,Благодаря и на теб,много сте бързи.
Ще продължа!

# 5
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Колело е добре. Реших, че правиш само упражнения.  Peace

# 6
  • Мнения: 1 368
missmaria Разгледай тук: http://fitnes.tialoto.bg/?cat=23 , има много полезно инфо по темата и много упражнения за различни групи.
Успех! Hug

# 7
missmaria Разгледай тук: http://fitnes.tialoto.bg/?cat=23 , има много полезно инфо по темата и много упражнения за различни групи.
Успех! Hug


Ок,Благодаря,веднага ще погледна!Мерси за труда!

# 8
  • Мнения: 7 723
Истинският спорт е, кагато вечер гасиш компа и легнеш до съпруга.  Wink
Компа е лош член на семейството... Whistling
Не виждаш натрупалата се прах по мебелите,
не виждаш, че децата зад теб си бъркат в очите,
а и често става причина дори и за развод Grinning

# 9
  • Мнения: 757
кардио и L-карнетин Peace
само това ще ти помогне

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Вече си започнала,сега ти трябва постоянство и търпение.
Хубавите работи стават бавно.Просто превърни спорта в част от живота си не търси бързи резултати.
Разбереш ли това...ще успееш  Peace

# 11
  • Мнения: X
Много неприятно Sad, но с повече упоритост ще се справиш!Продължавай с упражненията Hug

# 12
Лелееееее,много сте мили и как ме окуражихте само!Благодаря ви много,дадохте ми сили да продължа,поне вярвам,че имам някакъв шанс.Колкото до компютъра,все повече се убеждавам,че за много от нещата,за които съм капризничела,сега съжалявам и патя от тях.

или "ВНИМАВАЙ КАКВО СИ ПОЖЕЛАВАШ,ЗАЩОТО МОЖЕ ДА ТИ СЕ СБЪДНЕ!"

 ПРОДЪЛЖАВАМ,ИСКРЕНО ВИ БЛАГОДАРЯ,ЧЕ МИ ОБЪРНАХТЕ ВНИМАНИЕ!  bouquet newsm03

# 13
  • Мнения: 250
И аз започвам да тренирам с теб - да знаеш. Simple Smile

# 14
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
В комбинация с упражненията си вземи продукти за мазане на Лиерак или на Рок. Peace

Общи условия

Активация на акаунт